Similar lots by type
-
#189Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.
Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 x 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#152Een lot van vier verschillende messingen lampen
Lot de quatre lampes en laiton.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#120Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.
Bol à punch et sic verres de Zwiesel.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#199Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.
Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#200Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 12 -
#202Een halluchtertje met roze glazen kap.
Lustre de vestibule en verre rose.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#193Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.
Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#208Twee houten wandrekjes.
Deux étagères en bois.No longer availableOnline onlyDim. b: 70 & 95 cmEstimate: € 25 / 35 -
#194Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.
Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#191Een houten kamerknecht.
Dressboy en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 25 / 35 -
#131Een grote vol messingen kandelaar met een Habsburgse adelaar.
Un grand candélabre en laiton plein à décoration d’un aigle de Habsbourg.No longer availableOnline onlyDim. H. 57 cmEstimate: € 40 / 80 -
#196Corby StatesmanEen elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.
Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.No longer availableOnline onlyDim. h: 103 cmEstimate: € 30 / 50 -
#205Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5 / 10 -
#201Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.
Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#136Een messingen olielamp.
Une lampe à huile en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 30 / 35 -
#171Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.
Une lampe portée par un singe en faïence.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 60 -
#123Een antieke glazen stolp op houten voet.
Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#204Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#203Een art deco hallantaarn met een gesatineerde glazen kap.
Lanterne art déco à abat-jour en verre satiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 50 -
#188Een barometer in houten kast.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. l: 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#168Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#122JouefEen oude elektrische autoracebaan.
Circuit de course électrique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#192Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5 / 10
Other lots in this auction
-
#144Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
Un vase en verre Murano bleu et deux vases à long col incolore.No longer availableOnline onlyDim. H. 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#174Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.
Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 - 47 cmEstimate: € 300 / 400 -
#1Twee druppelvormige hangornamenten van blauw glas.
Ornements à suspendre en verre bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#47F. Van Giel"Vechtende hanen". Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/100 buiten de plaat. Glas gebarsten.
“Coqs se battant”. Eau forte. Signée et numérotée 15/100 hors planche. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 x 24,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#90E.B.“Portret van een kale man”. Olieverf op doek. Achteraan geannoteerd “propriété de l’auteur EB”. Slijtage.
Portrait d'un homme chauve . Huile sur toile. Annotée “propriété de l'auteur EB” au dos. Usure.No longer availableOnline onlyDim. 36,5 x 27,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#93Feiynen“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Karel Ooms.
La lecture interdite . Huile sur toile. Signée. D'après une oeuvre de Karel Ooms.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#102Vier hangende verlichtingselementen in de vorm van een staaf met een glazen kelk.
Quatre lampes à suspendre.No longer availableOnline onlyDim. l: 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Een porseleinen mokaserviesje, bestaande uit vijf kopjes en vier bordjes. Frankrijk.
Service à moka en porcelaine comprenat 5 tasses et 4 soucoupes. France.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#198Een rechthoekige salontafel. Blad opnieuw te patineren.
Table de salon rectangulaire. Usures.No longer availableOnline onlyDim. 111 x 51cmEstimate: € 10 / 15 -
#28Een herdenkingsmedaille n.a.v. 50 jaar ‘Union Minière Haut-Katanga’, een munt n.a.v. een 50jarige jubleum te Watermaal-Bosvoorde en een Belgisch ereteken.
Médaille de commémoration “Union Minière Haut-Katanga.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#83Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableOnline onlyDim. 90 x 109 & 93 x 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#69Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.
Ouvrage congolaise.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 35

