#452Jaky Lefrançois“Organische vorm”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Jacky Lefrançois. Met gegevens aan de achterkant.
#697FidrioEen kleurrijke glaspasta schaal met abstract bloempatroon.
#6Een ovalen kastje in marqueterie en koperen details.
#251Een console voor wandmontage in wit licht geaderd marmer met een bloemenguirlande.
#517Een set van 2 houten handbeschilderde tafellampen met opgehoogde figuren.
#536Een handgeknoopt tapijt, made in Iran met geometrische motieven.
#311H. Bequet, QuaregnonHandgeschilderde aardewerken vaas met bloemendecor.
#552“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
#314“Dame met haakwerk”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, links onder gemonogrammeerd.
"Lady with Crochet", a 19th-century painting, oil on canvas in a gilded frame, monogrammed in the lower left corner.No longer availableDim. 21.5 x 27 cmEstimate: € 80 / 120