#106Een art nouveau schaaltje van tin met floraal decor en met twee oortjes
#86Een langwerpige doos met plantendecor.
#66Een porseleinen dekselvaas onderaan gemerkt: Delft polychrome handpainted met florale motieven en vogels.
A porcelain covered vase marked at the bottom: Delft polychrome handpainted with floral motifs and birds.No longer availableOnline onlyDim. h 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#160Horemans“Landschap met kasteel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#89Lot van drie decoratieve bronzen vijzels met stamper.
#162Een Egyptisch souvenir beeldje.
#32Een lot van een biscuit Moeder en Kind, met bijgevoegde houten Corpus.
#100Twee miniatuur auto’s. Een gemerkt Minichamps in een doosje en één gemerkt Dinky.
#71Een wereldbol, nieuw met oude uitstraling.
#135Jan Bosschaert“Jaguar” Een poster gesigneerd en Ed. Casterman.
#31Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Blinde Sint Franciscus”, een lithografie op papier, gemonogrammeerd JH. en genummerd 6/16
"Blind Saint Francis", a lithograph on paper, monogrammed JH. and numbered 6/16No longer availableOnline onlyDim. 54 x 42 cmEstimate: € 40 / 60