Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar messingen ramskoppen. Soldering aan een hoorn gelost.

Een paar messingen ramskoppen. Soldering aan een hoorn gelost.

Une paire de têtes de bélier en laiton.
Online only
Dim. h: 17,5 cm
SKU: 2504220203.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #203
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #210

    Een Indische Mogulscène, gouache op zijde.

    Une scène indienne de moghol, gouache sur soie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #29

    Een vaas van geslepen rood en kleurloos kristal.

    Vase en cristal taillé rouge et incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #45
    Woldershof, Bavaria

    Een tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.

    Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #296

    Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.
    No longer available
    Online only
    Dim. 113 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #42
    Kaiser, Germany

    Drie vazen van biscuit versierd met bloemenmotief, waarvan één met een oor. Onderaan gemerkt Kaiser.

    Trois vases en biscuit décorés d'un motif floral dont un avec une anse. Marqué Kaiser en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 - 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #262

    Een paar kleine cloisonné balustervaasjes met bloemendecors.

    Paire de petits vases balustres cloisonnés à décors floraux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #55

    Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Une tête de femme en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #218
    Helmer

    Een viool en twee strijkstokken in vioolkist. Losse kam en snaren. Te herbesnaren. Slijtage.

    Un violon et deux archets dans une caisse. Avec peigne et cordes à remettre. Usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. L: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #108

    Vier werken bestaande uit: Twee aquarellen “Stilleven met bloemen en peren” (39 x 28 cm) en “Blij in de zetel” (47 x 30 cm), gesigneerd en gedateerd. Een heidelandschap in gemengde techniek, aquarel en pastelkrijt (16 x 22 cm) en “Wind in de zeilen”, een pasteltekening (print), gesigneerd en genummerd 96/120. (19 x 14 cm)

    Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #161

    Een Javaans sierzwaard met gesculpteerde houten schede.

    Un sabre décoratif javanais avec un fourreau en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 83 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #172
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Korenmarkt ‘s morgends”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/100.

    "Korenmarkt, le matin". Une gravure. Signeé et numérotée 20/100.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More