#45
Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 42 cm (z.k.)Estimate: € 30/50 -
#48
Een messingen lampenvoet.
Pied de lampe en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 46 cm (z.k.)Estimate: € 30/40
#25Jozef Op de Beeck
“Sneeuwlucht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 23 x 31 cm -
#105
Een parasol met kunststoffen handvat in de vorm van een pierrot.
Une ombrelle avec une poignée en plastique représentant un pierrot.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. l: 75 cm -
#46
Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.
Poupée récente à tête et mains en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Estimate: € 30/40 -
#23Lowe
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 17 x 23 cm -
#80
Een mechanisch geknoopt wollen karpet.
Un tapis de laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#72
Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de six figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 15 - 17 cm -
#5
Een oude houten speculaasplank.
Une vieille planche de pain d'épice en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 50 x 20 cm -
#61
Een lot van vier Chinese beeldjes van Chinees porselein. Enkele manco’s. Eén hoed beschadigd.
Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 0.10 €Dim. h: 10 - 22 cm -
#30René ErnestPeriod: 1875 - 1912
“Herculus”. Een teke ing, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1911.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 37 x 36 cm -
#86P. Veenstra
“Moeder en dochter aan de haard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Mère et fille devant l’âtre . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 25 cm -
#20
“De diamantklover”. Een oude gravure.
The Diamond Cleaver . Une gravure ancienne.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 21 x 17,5 cm -
#35J. Verhees
Drie kleine landschapjes met zichten uit de rand rond Brussel, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 12 x 12 cm