Other lots in this auction
-
#224Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.
Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#24Houten dienblad met metalen middenstuk, handvaten en poten.
Plateau en bois avec centre, poignées et pieds en métal.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 42.5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#49“Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.
Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#242Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#204Een paar kleine hoornvaasjes en een grotere van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Paire de petits cornets et un plus grand en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#144Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.
Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. H. 12 & 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#126Een lotje geslepen rood Boheems kristal, bestaande uit twee verschillende vaasjes en een glas.
Beaucoup de cristal de Bohême rouge taillé, composé de deux vases différents et d'un verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 19 cmEstimate: € 15 / 25 -
#243“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Vier kunstboeken.
“Icons”, “La Pittura Bizantina”, “Rubens”, “L’Illustration Noël 1929”. Quatre livres d’art.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#96Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.
Beaucoup de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#116DoyenEen kleurloos kristallen lampenvoet.
Une base de lampe en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#213Een oude wijze van Chinees aardewerk. Baard beschadigd.
Un ancien sage chinois en faïence.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 60 / 100

