#607Een antieke koperen heklicht olie scheepslamp.
#7Een Duitse geslepen kristallen coupe. Gemerkt ‘Made in Germany’. Kleine schilfers onderaan de voet.
A German cut crystal compote. Marked 'Made in Germany'. Small flakes at the bottom of the foot.No longer availableDim. h 18,5 - Ø 21,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#528DresdenEen lot van 5 vintage Dresden porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt.
#295Een lot van 9 lp’s in het overwegend elektronische gènre van de jaren 80 bestaande uit: Front 242, No Comment - Grauzone, Eisbaer (gescheurde hoes) - Pete Shelley, Homosapien - Kraftwerk, Trans Europe Express - Thomas Dolby, Aliens ate my Buick - The Flying Lizards, self titled - Bedtime For Bonzo, The Ultimate Refreshment - AcR, Wild partY en Cocteau Twins, Treasure.
A lot of 9 LPs predominantly in the electronic genre from the 1980s including: Front 242, No Comment - Grauzone, Eisbaer (torn cover) - Pete Shelley, Homosapien - Kraftwerk, Trans Europe Express - Thomas Dolby, Aliens ate my Buick - The Flying Lizards, self-titled - Bedtime For Bonzo, The Ultimate Refreshment - AcR, Wild partY and Cocteau Twins, Treasure.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#598Een mandoline met inlegwerk met decor van een bloem.
A mandolin with inlay work featuring a floral design.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#527Jammet Seignolles Exclusivité LimogesEen 40-delig porseleinen koffie servies, bestaande uit; 12 tassen, 1 koffiekan, 1 melkkan, 1 suikerpot, 12 onderbordjes, 12 dessertborden en 1 grote schotel. Onderaan gemerkt Limoges Jammet Seignolles Exclusivité.
#613Een lot van 43 munten uit Finland en Polen. Finland. 50 penniä 1916, 1921, 1942. 25 p. 1865, 1915. 10 p. 1865, 1916, 1936. 5 p. 1873, 1911, 1917. 1 p. 1911, 1976. 20 mark, 1954. 10 mark 1952, 1953. 5 mark 1941, 1946, 1953. 1 mark 1890, 1921, 1929, 1949, 1954. Polen. 50 groszy 1923, 20 groszy 1949, 1923, 10 groszy 1923, 5 g. 1938, 2 g. 1923, 1938, 1 g. 1933. 3 kopeck 1916, 1 kopeck 1916 x 2. 20 fenigow 1917, 10 fen. 1917, 5 fen. 1917. 5 zloty 1933, 2 zloty 1933 (beide Ag.), 1 zloty 1957, 1929.
A lot of 43 coins from Finland and Poland. Finland. 50 penniä 1916, 1921, 1942. 25 p. 1865, 1915. 10 p. 1865, 1916, 1936. 5 p. 1873, 1911, 1917. 1 p. 1911, 1976. 20 mark, 1954. 10 mark 1952, 1953. 5 mark 1941, 1946, 1953. 1 mark 1890, 1921, 1929, 1949, 1954. Poland. 50 groszy 1923, 20 groszy 1949, 1923, 10 groszy 1923, 5 g. 1938, 2 g. 1923, 1938, 1 g. 1933. 3 kopecks 1916, 1 kopeck 1916 x 2. 20 fenigow 1917, 10 fen. 1917, 5 fen. 1917. 5 zloty 1933, 2 zloty 1933 (both Ag.), 1 zloty 1957, 1929.No longer availableEstimate: € 80 / 120