Other lots in this auction
-
#261
Een paar replica sabels met Pools opschrift.
No longer availableOnline onlyActive bid: 88.00 €Dim. L 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146
Twee bronzen vide-poches, waarbij één meet beeltenis van een meisje en één met kastanjebladeren. Begin XXe eeuw.
Deux vide-poches en bronze, l'une à l'effigie d'une jeune fille et l'autre aux feuilles de châtaignier. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. b: 16 & 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#176Anna Club Plush
Een pluchen kat. Gemerkt.
Un chat en peluche. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#195
Een houten Garuda. Schade aan één neus.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h 35,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#200
Een rijkelijk uitgewerkt Chinees tafereel van verguld en roodgelakt hout.
No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 43 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#279Atlas Editions
“De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#17
Een screwpull van geborsteld staal en wijnstoppen en kurkentrekker van gepolijst staal in originele doos.
Une screwpull en acier brossé avec des bouchons de vin et un extracteur de bouchon en acier poli dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 40 / 80 -
#171
Een korte musketiersdegen. Mogelijk XVIIIe eeuw.
Une épée courte de mousquetaire. Peut-être du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. l: 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
"Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 20 / 25 -
#233Val Saint Lambert
Twee grote slakommen van ongekleurd geslepen kristal en twee dito vingerkommetjes et verzilverd metalen randen. Alle gemerkt. (Ø 24,5 en 12 cm)
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#134Denbac
Een kannetje en vier bekertjes van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. (Denert & Baluchon)
Une cruche et quatre tasses en faïence émaillée. Marquée en bas. (Denert & Baluchon)No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100