#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
#277
Een grote en gevarieerde partij lego allerlei.
#184
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#74
Een lot van vier kristallen vazen, waarvan één met rode kleur in het midden.
#28
Twee theekoppen van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.
Deux tasses à thé en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 11 & 11,5 cmEstimate: € 10/15 -
#2Larucci, Italy
Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
Assiette en faïence à décor japonisant multicolore. Marquée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 25 cmEstimate: € 25/35 -
#79
Een aardewerken koets met boerenpaar.
#261
Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 21 & 22 cmEstimate: € 50/80 -
#109
#21
Een lotje tin, bestaande uit een grote schotel, een bord en een wijwaterbakje.
#8Cristal Saint Louis
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 20/25