#299
#231
Een houten veldezel.
#218
Een spaarpot van meerkleurig Italiaans porselein in de vorm van een varken.
#16
No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 10/15 -
#100Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
#42Goebel, Germany
“Liebt mich, liebt mich nicht”. Een meerkleurig biscuit groepje naar ontwerp van M.I. Hummel. Gemerkt en genummerd 174.
#246
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 25/35 -
#27
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10/15 -
#58
Een vaas van paars en blauw Italiaans glas.
#267
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 60/100 -
#69
Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.
Une cruche en verre antique avec un décor peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 25/35