Other lots in this auction
-
#9Capodimonte“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#227Een vintage stoommachine model, vervaardigd uit metalen. Industrieel design, vermoedelijk vroege 20e eeuw.
A vintage steam engine, metal. Early XXth century.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#67Vance Vernes“Bob Morane”. Een lot van 13 vintage strips, diverse titels en uitgaven.
"Bob Morane". A lot of 13 vintage comics, various titles and editions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#1Een lot van 4 bronzen Ashanti figuurtjes.
A lot of 4 bronze Ashanti figurines.No longer availableOnline onlyDim. 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10Een touristisch Azteekse figuur in groene steen op houten plaat.
A tourist Aztec figure in green stone on a wooden plate.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 22 cmEstimate: € 10 / 20 -
#214Een gestileerd beeldje van een uil in verguld, gepatineerd brons.
A stylized figurine of an owl in gilded, patinated bronze.No longer availableOnline onlyDim. 15 cmEstimate: € 20 / 40 -
#136Raoul Dufy“Mediterraan havenzicht”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
"Mediterranean harbor view". A lithograph on paper.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 38cmEstimate: € 100 / 200 -
#110AlessiEen set van 5 verzilverde dienbladen, onderaan gemerkt.
A set of 5 silver-plated trays, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 36 ... 32 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Een lot, bestaande uit zes mokkalepeltjes, twaalf messenleggers met strikmotief, negen dessertlepeltjes en 6 dito vorkjes met een ajour druivenmotiefvan verzilverd metaal, evenals 12 dessertmessen van Sheffield Steel met benen hechten.
A lot consisting of six mocha spoons, twelve knife rests with bow motif, nine dessert spoons and six forks with openwork grape motif made of silver-plated metal, as well as 12 dessert knives of Sheffield Steel with bone handles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#259Een Poolse icoon met Moeder en Kind.
A Polish icon featuring Mother and Child.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
"Guanyin". A wooden carved wall sculpture, Indonesia.No longer availableOnline onlyDim. 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59J Van NesteEen Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
An Art Nouveau bronze vide-poche with grapevine in relief. Signed "J VAN NESTE". Includes a gilded bronze vide-poche.No longer availableOnline onlyDim. 34 & 20 cmEstimate: € 40 / 60




