Een paar neo-klassieke stijl bronzen kandelaars op groen marmeren voet.

A pair of neoclassical style bronze candlesticks on green marble base.
Dim. h 25 cm
SKU: 2801250008.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 100 / 120

  • #240

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met peridot met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with peridot with a total weight of approximately 3.20 ct.
    Dim. 2,30 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #291

    Een verchroomd metalen kandelaar voor 5 kaarsen.

    A chrome metal candle holder for 5 candles.
    Dim. h 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #492
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Scheldezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine punctie midden onder.

    "View of the Scheldt." Oil on canvas. Signed. Small puncture in the middle bottom.
    Dim. 51 x 61 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #424

    Een antieke wandelstok met zilveren handvat gemerkt ‘800’ met Duitse keuren.

    An antique walking stick with a silver handle marked '800' with German hallmarks.
    Dim. l 87 cm 800‰
    Estimate: € 60 / 80
  • #65

    Een vroeg 19e eeuwse massief eikenhouten kinderstoel.

    An early 19th-century solid oak child's chair.
    Dim. 69 x 41 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #507

    Een moderne witte glaspasta vaas, zwart-gevlekt onderaan.

    A modern white glass paste vase, black-spotted at the bottom.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186
    W. Schillig

    A set of 2 modern black leather sofas, Longlife for W. Schillig.
    Dim. 83 x 186 x 88 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #380

    Een 14 kt roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,27 ct.

    A 14 kt rose gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.27 ct in total.
    Dim. 4,28 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #468
    Henry Dean

    Een paar ‘Corfu XL Grey’ lichtgrijze grote vazen in glaspasta. In de reeks ‘Land by Dean’. Eén met kleine schilfer bovenaan de rand.

    A pair of 'Corfu XL Grey' light grey large vases in glass paste. From the 'Land by Dean' series. One with a small chip at the top of the rim.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #83

    Een lot van 5 boeken met oude postkaarten van Antwerpen en omgeving met als thema’s straten, huispoorten, standbeelden, panorama’s, rampen en de zoo. Circa 1900 tot .... Toegevoegd een los lot postkaarten en foto’s.

    A lot of 5 books with old postcards of Antwerp and its surroundings depicting themes such as streets, house gates, statues, panoramas, disasters, and the zoo. Approximately from 1900 to .... Added a separate lot of postcards and photos.
    Estimate: € 100 / 150
  • #224
    Adriaan Christian W. Terhell
    Period: 1863 - 1949

    “Oeverzicht met windmolen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Riverside view with windmill." Watercolor on paper. Signed.
    Dim. 28 x 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #275

    “Bloemenstilleven met theepot”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt handtekening A.V. Taack.

    "Flower still life with teapot." A painting, oil on panel. Signed A.V. Taack.
    Dim. 45 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00