#152Charles Dubois“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
#51“Heilig Hart van Jezus”, een meerkleurig processieornament in blik gemonteerd op houten sokkel.
"Sacred Heart of Jesus", a multicolored procession ornament in tin mounted on a wooden base.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3LegoEen lot Lego in originele verpakking. Een set 931 (ongeopend), een plaat 799 (met originele hoes maar geopend, een cartonnen Lego System stratenplan nr. 200 (rand beschadigd). En een Nr. 6 doos (volledigheid niet nagekeken).
A lot of Lego in original packaging. Includes set 931 (unopened), baseplate 799 (with original box but opened), cardboard Lego System street map no. 200 (edge damaged), and a Nr. 6 box (completeness not checked).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#323Akua’ba AshantiAkua’ba Ashanti vruchtbaarheidspopje uit Ghana, houthesculpteerd en gemonteerd op een aluminium sokkeltje.
Akua’ba Ashanti fertility doll from Ghana, wood sculpted and mounted on an aluminum base.No longer availableDim. h 30.5 cm (beeld)Estimate: € 40 / 60 -
#166Een massief deels gesculpteerd houten dubbele deur, Noord Indisch.
#15Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,20 ct. F VS.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.20 ct. F VS.No longer availableDim. 3,22gEstimate: € 400 / 500 -
#191“Beethoven”. Een buste van composiet.
#503Een stuk van 1 kg mogelijk amber/barnsteen.
#10“Toi et Moi”. Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
"Toi et Moi". An 18 kt white gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0,15 ct.No longer availableDim. 3,13 gEstimate: € 400 / 500