Een paar neo-klassieke stijl bronzen kandelaars op groen marmeren voet.

A pair of neoclassical style bronze candlesticks on green marble base.
Dim. h 25 cm
SKU: 2801250008.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #8
Estimate: € 100 / 120

  • #41

    “Gezeten Dame”. Een porseleinen beeldje op marmeren voet.

    "Seated Lady". A porcelain figurine on a marble base.
    Dim. 17 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #127

    Een WW1 Cavalerie sabel, met dubbelzijdig gegraveerd lemmet. Gustav Rannenbergh Hannover.

    A WW1 Cavalry saber, with double-sided engraved blade. Gustav Rannenbergh Hannover.
    Dim. L 98 cm
    Estimate: € 360 / 420
  • #517

    Een antiek massief eikenhouten paneel met gesculpteerd hoofd.

    An antique solid oak panel with sculpted head.
    Dim. 41 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #426

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit Iran.

    A hand-knotted Bidjar carpet from Iran.
    Dim. 344 x 250 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #595
    Dirk Spaendonckx

    “Bomen”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 49/50 buiten de plaat.

    “Trees”. Engraving. Signed and numbered 49/50 outside of the plate.
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #108

    “Räths neuer Relief - Erdglobus, 1:38600000”, een antieke wereldbol in reliëf op voet met kompas door Paul Räth, vroeg 20ste eeuws.

    "Räth's new relief terrestrial globe, 1:38,600,000", an antique globe in relief on base with compass by Paul Räth, early 20th century.
    Dim. h 63 x Ø 33 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #228

    Een houten wandelstok met houtgesculpteerde kop.

    A wooden walking stick with a carved wooden head.
    Dim. l 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552

    “Mythische ruiter”. Oost-Aziatisch naaldwerk met goud-en zilverdraad en kralen.

    "Mythical Rider". East Asian needlework with gold and silver thread and beads.
    Dim. 52 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #346

    Een set van 4 massief houtgesculteerde bijzettafeltjes in Chinese stijl met glazen bladen.

    A set of 4 solid wood carved side tables in Chinese style with glass tops.
    Dim. 65 x 50.5 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #406

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #49

    Een lot van drie gegraveerde koperplaten naar de 17e eeuw (19e-20e eeuw). “Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Tafereel met Standboten. Een plaat van Bruegel “Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Door H. Cock. En PP. Rubens door W. French SC “Allegorie met engelen en lam.”

    A lot of three engraved copperplates after the 17th century (19e - 20e). "Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Scene with standing boats. A plate by Bruegel "Parable of the wise and foolish virgins." By H. Cock. And PP. Rubens by W. French SC "Allegory with angels and lamb."
    Dim. 28 x 36, 24 x 34, 36,5 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #266

    Een houten verstelbare schoolbank.

    A wooden adjustable school desk.
    Dim. h 85 cm
    Estimate: € 50 / 60

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00