#222Staf BeertenPeriod: 1930 - 2019“Landschap”. Bistertekening. Gesigneerd.
#209“Compositie 1. Fantasierijk tafereel met storm en ontsnappende boten.” Pen op papier. Gesigneerd, en gedateerd 1955.
"Composition 1. Imaginative scene with storm and escaping boats." Pen on paper. Signed and dated 1955.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#91Een grafbeeldje in terracotte toegeschreven aan de Tlatilco bevolking uit Mexico. Mogelijk pre-Colombiaans.
A terracotta funerary figure attributed to the Tlatilco population from Mexico. Possibly pre-Columbian.No longer availableDim. h 10.5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#450Een 18 kt witgouden armband in vlechtmotief.
An 18 kt white gold bracelet in a woven pattern.No longer availableDim. 45,45 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#111Een girandole met kristallen pendeloques en 6 armen.
A girandole with crystal pendeloques and 6 arms.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 120 / 140 -
#503Een stuk van 1 kg mogelijk amber/barnsteen.
#94“Interieur met gezin”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd. Naar de 19e eeuw.
#301MartinEen lot van 2 beren in pluche, Martin Germany waarvan 1 limited edition model nummer 40-000-23 en genummerd 428/750.
A lot of 2 plush bears, Martin Germany, of which 1 is a limited edition model number 40-000-23 and numbered 428/750.No longer availableDim. l 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#241Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800. Circa 1900.
A walking stick with a silver handle, marked 800. Circa 1900.No longer availableDim. l 89 cmEstimate: € 60 / 80 -
#281Sestrel Made in EnglandEen metalen scheepskompas.
A metal ship's compass.No longer availableDim. Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Een miniatuur Bretoense kast met 2 schuifdeurtjes.
#226Een houten boekenhouder in kersenkleur met bronzen voetjes.
A wooden book holder in cherry color with bronze feet.No longer availableDim. 89 x 60 x 44 cmEstimate: € 100 / 150