#436“Sovet Italia Totem Elliptical, een ovalen design tafel met glazen blad op conische voet.
"Sovet Italia Totem Elliptical, an oval design table with a glass top on a conical base.No longer availableDim. 74 x 220 x 110 cEstimate: € 400 / 600 -
#265Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
#213Stefaan Deprez“Pure Nature Orange”, hout, olieverf en glas samengebracht in nfris uniek werk van Stefaan Deprez.
"Pure Nature Orange", wood, oil paint, and glass combined in a fresh unique piece by Stefaan Deprez.No longer availableDim. 18 x 23 x 22.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#385MobitecEen set van 6 moderne stoelen in beige kunstleder.
#483LucanEen lot modern keramiek, bestaande uit 4 vaasjes, dewelke onderaan gesigneerd. Bijgevoegd een beeldje van een figuur op kruk.
A lot of modern ceramics, consisting of 4 vases, each signed at the bottom. Included is a figurine of a figure on a stool.No longer availableDim. H: 14-22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#548Een lot van 14 vintage perforators. Diverse merken en modellen.
#203Een gewei van een oryx. Op metalen voetje.
#456HerizEen 19e eeuws Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
A 19th-century Persian hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 345 x 268 cmEstimate: € 300 / 500 -
#266Een houten verstelbare schoolbank.
A wooden adjustable school desk.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 50 / 60 -
#3LegoEen lot Lego in originele verpakking. Een set 931 (ongeopend), een plaat 799 (met originele hoes maar geopend, een cartonnen Lego System stratenplan nr. 200 (rand beschadigd). En een Nr. 6 doos (volledigheid niet nagekeken).
A lot of Lego in original packaging. Includes set 931 (unopened), baseplate 799 (with original box but opened), cardboard Lego System street map no. 200 (edge damaged), and a Nr. 6 box (completeness not checked).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
A lot of 3 Chinese jardinieres in porcelain, 2 in famille jaune and 1 in blue and white.No longer availableDim. h 41 x Ø 47 cmEstimate: € 100 / 150