Other lots in this auction
-
#275
“De pottenschilder.” Italiaans aardewerken beeld, memt vergulde details.
"Le potier." Statue en faïence italienne, avec détails dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 69 cmEstimate: € 30/45 -
#39Orrefors, Sweden
Een vaas en een schaaltje van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un vase et une coupe en cristal incolore. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27,5 cm Ø: 18 cmEstimate: € 15/25 -
#214
Een paar mondgeblazen glazen karaffen. Met gesatineerde decoratie. Eén schilfer aan de bovenrand.
Paire de carafes en verre soufflé à la bouche. Avec décoration satinée. Un éclat sur le bord supérieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h 33 cmEstimate: € 60/80 -
#142
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#179
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#215
Een spiegel met gesculpteerd houten lijst.
Un miroir avec un cadre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 75 x 49 cmEstimate: € 30/50 -
#298
Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
Lot composé de huit vases de formes et couleurs variées dont six soufflés bouche. Dommages à l'un des vases.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#240
Een groot tafelstuk met convexe, opengewerkte randen, overvloedig veelkleurig bloemendecor. Herstelde beschadigingen. Onderaan gemerkt. Italiaans werk, einde XIXde eeuw.
Un grand milieu de table aux bords bombés et ajourés, abondant décor floral multicolore. Dégâts réparés. Marqué en bas. Travail italien, fin XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. L. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#98
Lot koperen items bestaande uit een gietkannetje, Art Deco lamp, lampadaire, schaaltje met kom.
Lot d'objets en cuivre composé d'un arrosoir, lampe Art Déco, lampadaire, plat avec bol.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 25/40 -
#230
“Mediterrane straattaferelen” lot van 4 schilderijen, olie op doek, ingekaderd, divers gesigneerd.
"Scènes de rue méditerranéennes" lot de 4 tableaux, huile sur toile, encadrées, diverses signatures.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/35 -
#144
Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 37,5 cmEstimate: € 40/50 -
#49
Een karafje en een schenkkannetje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Schade aan de buik van het karafje.
Une carafe et une verseuse en cristal taillé et rouge doublé.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 35/55