Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Nigeriaanse snaarinstrumenten, gemaakt van kalebassen met schelpjes en vacht.

Een paar Nigeriaanse snaarinstrumenten, gemaakt van kalebassen met schelpjes en vacht.

Une paire d’instruments à cordes, fait à partir de kalebas, coquilles et fourrures.
Online only
Dim. l: 60 cm
SKU: 2104200400.
Categories: Afrikaans, Muziekinstrument.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #400
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #393

    Een Portugese gitaar.

    Une guitare portugaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #310
    Hohner

    Een ‘Hohnerband’ mondharmonica en een ‘Musica’ C-sopraan-blokfluit. In originele dozen. We voegen er een tweede mondharmonica van ‘Chromatica’ aan toe. (Laatste met kleine beschadiging aan het kunststof)

    Harmonica “Hohnerband” et une flûte “Musica C-soprane”. Dans les boîtes d’origine. Nous ajoutons un harmonica “Chromatica” avec un petit dégât au plastique.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #133

    Een gebeeldhouwd beeld van hardhout. Afrika, medio XXe eeuw.

    Une statue en bois dur sculpté. Afrique, mi-XXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #20

    Twee Afrikaanse hoogreliëfs van personages.

    Deux haut-reliefs africaines de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #366

    Een paar Afrikaanse voorouderbeelden, afgewerkt met textiel, haar en kralen.

    Paire de statuettes d’ancêtres africaines aux détails en textile, cheveux et perles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.

    Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #88

    “Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.

    ”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #103

    “Horen, zien & zwijgen”. Drie gesculpteerde beeldjes van wrattenzwijnivoor.

    ”Singes de la sagesse”. Trois statues sculptées en ivoire de phacochère.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #386

    Een Afrikaanse houten drum. Vermoedelijk Senegalees.

    Tambour africain en bois. Probablement Sénégal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h; 85 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #38

    Olielamp van Frans aardewerk met glazen lampenkap en koperen montuur. Op elektriciteit.

    Une lampe à huile en faïence française avec abat jour en verre et montures en cuivre. Montée à l'électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #367

    Een paar bronzen plaquettes met art nouveau vrouwenprofielen in reliëf naar ontwerpen van Alphonse Mucha.

    Une paire de plaquettes en bronze aux profils de femmes en relief d’après Alphonse Mucha.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 9 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #164
    Jouet

    “Zicht op Hoei”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Vue sur Huy”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57
    Val St. Lambert

    Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #242

    “Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.

    ”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #236
    J. de Bruyn

    “Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #232

    “De maskerade.” Ingekleurde gravure. Draagt monogram buiten de plaat. E.A.

    ”La mascarade”. Une gravure en couleurs. Porte une monogramme hors planche. E.A.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 7 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #118

    Vijf siervaasjes van terracotta. Filipijns werk.

    Cinq petits vases en terre cuite. Travail philippin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #35
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van mauve en kleurloos kristal. Jaren ‘50.

    Grand vase e cristal coloré mauve dans la masse. Années 50.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 140
  • #216

    Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 delen, in-4°, goede staat, mooie harde covers met reliëfdruk. Deel 4 is de “Atlas” met 14 uitklapbare kleurenmodellen.

    Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 vol., in-4°, bon état, jolies couvertures dures imprimées en relief. Vol. 4 est l’“Atlas” avec 14 modèles dépliants en couleurs.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 150 / 200
  • #374
    F. Millenhuber

    “Romantiserend rivierlandschap met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage rupestre romantique au voilier”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #280

    Een paar tabakspotten van steengoed, versierd met reliëfdecors. Eén deksel met schilfer, de andere met herstelde dekselknop.

    Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More