Similar lots by type
-
#303de VianneEen lamp van glaspasta met een reliëfdecor van druivenranken naar voorbeeld uit de art nouveau. Gemerkt.
Lampe en pâte de verre à décor de grappes de raisin en relief dans le style art nouveau. Avec marque.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#543Een schelp van meerkleurig glaspasta.
Coquille en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 65 / 80 -
#157Een vaas van geïriseerd Maltees glas.
Vase en verre irisant. Malte, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#411Een lot glaswerk bestaande uit een bonbonnière versierd met olifantenkoppen en een jongen, een pique-fleurs in de vorm van een waterdraagster en een schaal in een verzilverd metalen montuur in art-nouveaustijl( gemerkt WMF).
Lot de verres comprenant une bonbonnière décorée de têtes d’éléphants et d’un garçon, un pique-fleurs en forme d’une porteuse d’eau et un plat en métal argenté de style art nouveau de la marque WMF.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#507Drie glazen bollen met geschilderd interieur met dierenmotieven. Chinees werk. Met hun houten sokkeltjes.
Trois boules en verre, l’intérieur peint aux animaux dans des paysages. Travail chinois. Avec leurs socles en bois tourné.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#61Een bol vaasje van glas met een gebronzeerd art deco decor met gestileerde bloemen. Gemerkt Lorrain France.
Vase sphérique art déco en verre à décor bronzé de fleurs stylisées. Marque Lorrain France.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#727BQEen vaas van blauw glas met een floraal decor. Gemerkt.
Vase en verre bleu à décor floral. Avec marque.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#583Yves LohePeriod: °1947“Eenden”. Een groep van brons en meerkleurig glaspasta. Gesigneerd.
“Canards”. Groupe en bronze et pâte de verre polychrome. Signé.No longer availableDim. l:46 cmEstimate: € 150 / 250 -
#307Een paar dekselpotten van brons en glas met een ruitenmotief.
Paire de pots couverts en bronze et verre à motif de losanges.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Een lot glas en kristal, bestaande uit drie kleine karafjes in oplopende hoogtes, twee verschillende vaasjes met vergulde monturen, een groene en een rode dekseldoos en een winterse wandelaar met klaroen van glaspasta.
Lot de verre et de cristal comprenant trois petits carafons de tailles descendantes, deux vases aux montures dorées, une boîte couverte rouge et une verte et une statuette d’un promeneur au clairon aux vêtements d’hiver en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#553Een vrouwengezicht van meerkleurig glaspasta.
Visage de femme en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#247“Romantisch koppel”. Een bronzen groep naar Aug. Moreau, gemonteerd als lamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
“Couple romantique”. Groupe en bronze d’après Auguste Moreau, monté en lampe avec abat-jour dans le goût de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#348Een lot van acht zwanen van meerkleurig glaspasta in diverse maten en uitvoeringen. In de geest van Murano.
Lot de huit cygnes en pâte de verre polychrome de différentes tailles et formes. Dans l’esprit de Murano.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#298Een bloemenvaasje van mondgeblazen glas met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase en verre soufflé à décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#331Een klepkannetje en een octogonaal vaasje van iriserend glas in art nouveaustijl. Beide met metalen montuur, maar één beschadigd. Vermoedelijk Pallme König & Habel.
Chope couverte et vase octogonal en verre irisé de style art nouveau. Les deux aux montures en métal, mais un accidenté. Probablement Pallme König & Habel.No longer availableDim. h: 19 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#786Een lot van twaalf apothekersflessen van amber gekleurd glas in diverse uitvoeringen.
Lot de douze pots de pharmacie en verre de couleur ambre. Différentes formes.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#68Een lot glas en kristal, bestaande uit vier bonbonnières, een bloemenvaasje en een kruikje. We voegen drie paternosters toe.
Lot de verres et de cristaux comprenant quatre bonbonnières, un vase et une cruche. Nous ajoutons trois rosaires.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#139Een karaf en zes glazen van paars glas met verguldsel en een handgeschilderd bloemendecor.
Carafe et six verres en verre pourpre décorés de fleurs peintes à la main et dorés.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#433Een lot glaswerk, bestaande uit karaffen, vazen en kruiken. Negen stuks.
Lot de verrerie comprenant des carafes, des vases et des cruches. Neuf pièces.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#603Een paar glasramen met afbeeldingen van oude affiches van het cabarettheater “Le Chat noir” te Parijs.
Paire de vitraux représentant des scènes du cabaret “Le Chat Noir” à Paris.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#491Een bord van Chinees porselein versierd met een ijzerrood en verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt in blauw onder glazuur. We voegen er een kleiner schaaltje van Chinees blauw en wit porselein aan toe.
Assiette en porcelaine de Chine décorée de fleurs en rouille et or. Marque en bleu sous couverte. Nous ajoutons un petit plat en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#322Alphonse Van Beurden“Havenzicht met zeilboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Voiliers dans le port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#497Een miniatuur replica van een Samourai-outfit met zwartgelakte opbergkoffer en certificaat.
Réplique miniature d’un uniforme de Samouraï dans un coffre laqué noir. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#480Christian DiorEen eau de toilette voor mannen van 200 ml in een luxe fles en verpakking.
Eau de toilette pour homme. 200 ml. Bouteille et emballage de luxe .No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#376Een achthoekige salontafel van gefineerd hout op centrale poot.
Table de salon octogonale en bois de placage sur pied central.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 60 / 100 -
#777Een lot kleurloos kristal en glaswerk bestaande uit een koala, twee presse-papiers waarvan één gemerkt Val St. Lambert en een parfumflacon.
Lot de cristal et verre incolore comprenant un koala, deux presse-papiers dont un à la marque de Val St-Lambert et un flacon à parfum.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#488Een lot Saksisch porselein, bestaande uit een musicerende dame, een dame voor de spiegel en een romantisch koppel. De eerste twee gemerkt onderaan.
Lot de porcelaines de Saxe comprenant une dame musicienne, une dame devant son miroir et un couple romantique. Les deux premières avec marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#430Tacchini en Versace pour hommeTwee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 et de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#537Swarovski“Colombine” Beeldje van kleurloos kristal met blauwe details. Gemerkt.
“Colombine”. Statuette en cristal incolore aux détails bleus. Avec marque.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#816Lot speelgoed van hout: kinder-en poppenstoeltjes, een poppenwagen, schoolbankjes enz. Evenals een metalen kinderbedje en een rieten wieg op een metalen onderstel.
Lot de jouets en bois: des chaises d’enfant et de poupée, une charrette à poupées, des bancs d’école etc. Ainsi qu’un lit d’enfant en métal et un berceau en osier avec piétement en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#152Léon Tamenne“Boszicht met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d’une ferme au bord du bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#272F. Maxwell“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 60

