Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar olielampen van glas, met koperen montuur en glazen lampenglazen. Versierd met gestileerde plantaardige motieven in email op zwart veld. Omstreeks 1900.

Een paar olielampen van glas, met koperen montuur en glazen lampenglazen. Versierd met gestileerde plantaardige motieven in email op zwart veld. Omstreeks 1900.

Paire de lampes à huile en verre, aux montures en cuivre et aux verres de lampes en verre. Décor de plantes stylisées en émail sur champs noir. Vers 1900.
SKU: 0803160818.
Category: Uncategorized.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #818
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #165

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 8,69 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #90

    “Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.

    “Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.
    No longer available
    Dim. 11 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #225

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,70 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #35

    Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.

    Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.
    No longer available
    Dim. 5,62 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #80

    Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.

    Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,13 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #245

    Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.

    Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 10,73 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #295

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 12,95 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #100

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 49,31 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #180

    “Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.

    Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.
    No longer available
    Dim. 8 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #25

    Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.

    Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.
    No longer available
    Dim. 8,70 g
    Estimate: € 130 / 180
  • #265
    Chanel

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.

    Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.
    No longer available
    Dim. 2,04 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #45

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.

    Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.
    No longer available
    Dim. 7,25 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #15

    Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.

    Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,22 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #335

    Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,89 g
    Estimate: € 170 / 250
  • #235

    Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.

    Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/
    No longer available
    Dim. 12,50 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #36

    Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.

    Lot varié de porcelaines et de faïences.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #65

    Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.

    Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.
    No longer available
    Dim. 8,03 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #275

    Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.

    Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Dim. 6,05 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #300

    Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 26,87 g
    Estimate: € 500 / 650
  • #195
    Chanel

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,87 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #20

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #210

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 16,85 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #30

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. 5,56 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #75

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.
    No longer available
    Dim. 8,49 g
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #826

    Een paar bijzetmeubelen met één lade in de geest van Boulle.

    Meuble d’appoint à un tiroir dans le goût de Boulle.
    No longer available
    Dim. b: 60 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #485
    Christian Dior

    “Dune”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml met bijpassende sjaal.

    “Dune”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml avec châle assorti.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #468
    Swarovski

    “Harlekijn”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Anton Hirzinger. SCS Jaarlijkse editie, 2001.

    “Arlequin”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Anton Hirzinger. SCS Edition annuelle, 2001.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #837

    Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl. We voegen er twee stoelen in dezelfde stijl met afwijkende bekleding aan toe.

    Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #651

    Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.

    Guerrier en ébène sculpté. Travail africain. Armes manquent.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #749
    Van der Schelden

    “Marine”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1925.

    “Marine”. Huile sur carton. Signé et daté 1925.
    No longer available
    Dim. 35 x 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #142
    Royal Dux

    Een siervaas van meerkleurig aardewerk in de vorm van een nimf bij een vijver. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Kleine schilfers aan de rand.

    Jardinière en faïence polychrome formée par une nymphe au bord d’un étang. Marque aux triangle rose sous la base. Petits éclats.
    No longer available
    Dim. H 29 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #746

    Een tafel van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl met getorste poten in H-verbinding en met zes bijbehorende stoelen.

    Table en chêne sculpté de style Renaissance. Pieds torsadés à entretoise en H. Ainsi que six chaises assorties.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #498

    Een geisha van meerkleurig Chinees porselein.

    Geisha en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495
    Yves Rocher pour homme

    “Aztek”. Een vaporisator eau de toilette van 100 ml. We voegen er een grote sjaal aan toe.

    “Aztek”. Vaporisateur d’eau de toilette de 100 ml. Nous ajoutons un grand châle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #781

    Een lot van vier beeldjes van monochroom wit porselein in de vorm van kinderen in klederdracht op een sokkel in Lodewijk XV-stijl. Apocrief gemerkt naar het XVIIIde eeuwse Frankenthal porselein.

    Lot de quatre statuettes en porcelaine monochrome blanche représentant des enfants en costumes traditionnels sur socles de style Louis XV. Marque apocryphe de Frankenthal du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #3

    Een houten coiffeurskoffertje, er worden twee lederen armbanden en een set glazen messenleggers aan toegevoegd.

    Petit coffret de coiffeur en bois, deux bracelets en cuir et une suite de porte-couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 10 / 15
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More