#59
Een lot van een koperen kandelaar en een koperen kadertje.
#247
Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#32
Een vaas van Satsuma porselein met personages.
#146Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Worship”, 84/0, TMK1, 1935-1949.
A Hummel, “Worship”, 84/0, TMK1, 1935-1949.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h 13.5 cmEstimate: € 45/55 -
#235
Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#239
Een smeedijzeren staande lamp.
#108
Een lot van 4 schaalmodellen , 3x1/18 , waarvan 3 x Ferrari en 1 Porsche .
A lot of 4 scale models, 3 x 1/18, of which 3 x Ferrari and 1 Porsche.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 50/70 -
#127Y. Hiero
“Gevarieerd Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#180Jan De Bouvrie
Een vuurschaal in marmer en RVS door Jan De Bouvie .
#80
Een lot van drie Satsuma beeldjes, twee mannen en een vrouw.
#138Maria Innocentia hummel
Een Hummeltje, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 13 cmEstimate: € 45/55