Similar lots by type
-
#48
Twee gekleurde glazen vazen met geslepen decors.
Deux vases en verre coloré à décors taillés.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 21 & 27 cmEstimate: € 30/35 -
#58
Een glazen coupe met rode motieven.
Coupe en verre à motifs rouges.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 28 cmEstimate: € 20/25 -
#55
Een antieke glazen maatbeker met gegraveerde inhoudsaanduiding.
Une tasse à mesurer en verre antique avec indication de contenu gravée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#168
Een vaas van Belgisch aardewerk met meerkleurig glazuur en reliëfdecor. Zeer lichte randschade bovenaan.
Vase en faïence belge à glaçure polychrome et décor en relief. Très légers dommages aux bords sur le dessus.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#172
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Eén gerestaureerd.
Paire de vases en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés. Vers 1900. Une restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 40/45 -
#227Camden
Een reeks van 17 borden van zachte pasta met blauw-wit decor en geaccoleerde rand.
Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#25
Een antiek schenkkannetje van zachte pasta met handvat in de vorm van een kat. We voegen er een bloemenvaasje met een hondje aan toe.
Un ancien pichet à pâtes molles avec une anse en forme de chat. Nous ajoutons un vase à fleurs avec un chien.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 8,5 & 16 cmEstimate: € 25/35 -
#114
Een lot glaswerk, bestaande uit een vide-poche, een klein vaasje, een rookgrijze vaas en een groene schenkkan. We voegen er kristallen vaasje aan toe.
Lot de verrerie, composé d'une vide-poche, d'un petit vase, d'un vase gris fumé et d'une cruche verte. Nous y ajoutons un vase en cristal.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 7 - 22 cmEstimate: € 15/25 -
#293Sarreguemines
Een reeks van drie aardewerken sierborden met humoristische scènes. Gemerkt.
Un ensemble de trois assiettes décoratives en faïence avec des scènes humoristiques. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 20/30 -
#291Manufacture de Longchamp
Een groot, een klein en een diep bord met blauw op witte decors. Allen gemerkt.
Une grande, une petite assiette et une creuse à décors bleu sur blanc. Tous marqués.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 & 26 cmEstimate: € 35/45 -
#18Royal Sphinx, Maastricht
Een aardewerken dekselvaas met blauw op wit Delfts decor. Gaaf.
Vase à couvercle en faïence à décor de Delft bleu sur blanc. Super.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 25/35 -
#193Arcoroc
Een lot zwart glazen borden met meerkleurig gedecoreerde vleugel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘80.
Un lot d’assiettes en verre noir au déco multicolore sur l’aile. Marque au verso. Années 80.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 28 cmEstimate: € 30/40 -
#178
Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.
Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dommages mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 13 cmEstimate: € 25/35 -
#252
Een lot aardewerk, bestaande uit een diep bord, een kom op voet, een vaasje, twee kannetjes, een Amsterdams huisje en een Madonna.
Une poterie ot, composée d'une assiette creuse, d'un bol sur pied, d'un vase, de deux cruches, d'une maison d'Amsterdam et d'une Madone.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 35/45 -
#155
Een geslepen paars glazen vaasje met een verguld decor van ruiters in een fries.
Vase en verre violet taillé à décor doré de cavaliers en frise.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 19,5 cmEstimate: € 25/35 -
#231
Een reeks van vier ingekaderde aardewerken tegels met de vier seizoenen als thema.
Un ensemble de quatre carreaux de faïence encadrés ayant pour thème les quatre saisons.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 27 x 27 cmEstimate: € 35/45 -
#295
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#269
Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: +/- 20 cmEstimate: € 35/45 -
#20
Een klein schouwklokje van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een haan in laagreliëf in het decor.
Petite cheminée en faïence émaillée multicolore à décor d'un coq en bas relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 35/45 -
#141
“Dame met papegaai en hondje. Een groepje van meerkleurig porselein. Een beschadiging aan een vleugeltje. Niet gemerkt.
« Dame avec perroquet et chien. Un groupe de porcelaine multicolore. Dommage à une aile. Non marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 35/45 -
#21Val Saint Lambert
Een kleurloos glazen coupe, model Noëmie. Gemerkt.
Un coupé en verre incolore, modèle Noëmie. marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 96.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#37
Een antiek blauw glazen karafje met vier bijpassende borrelglaasjes, beschilderd met zilveren bloemendecor.
Une carafe en verre bleu antique avec quatre verres à liqueur assortis, peints avec un décor floral argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 & 4,5 cmEstimate: € 25/35 -
#121Carly
Een negendelig gesatineerd glazen toiletstel met rood bloemendecor. Gemerkt.
Un ensemble de toilette en verre satiné de neuf pièces avec un décor floral rouge. marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#109
Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.
Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10- 24 cmEstimate: € 25/35 -
#150
Een gesculpteerd zeepstenen groepje van drie vogeltjes. Eén vogeltje gelijmd.
Un groupe sculpté en stéatite de trois oiseaux. Un oiseau collé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 12,5 cmEstimate: € 25/30 -
#274
“Fête d’automne”. Een Japanse houtsnede. Met stempel.
"Fête d'automne". Une gravure sur bois japonaise. Avec cachet.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 23 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#173
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et de papillons.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 20/30 -
#282
Een lot bestaande uit een blauwe, een groene en een amberkleurige ruw gemaakte handgeblazen glazen vaas.
Lot composé d'un vase en verre soufflé brut bleu, vert et ambré.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 32,5 - 30,5 cm Ø 19 - 17 cmEstimate: € 35/45 -
#138Val Saint Lambert
Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.
Un cendrier en cristal doublé vert clair. Marqué en bas. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cmEstimate: € 20/25 -
#169
“Jongen met viool”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Garçon au violon". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 25/35 -
#12
Een Duitse scheepsklok in messingen kast. Op batterij.
Une horloge de navire allemande dans un boîtier en laiton. Sur la batterie.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 35/40 -
#122
Een lot bestaande uit: een paar kristallen kandelaars met lichtpunten. Vier kristallen schaaltjes met verschillende taferelen, en 12 messenleggers.
Lot composé de : une paire de bougeoirs en cristal à points lumineux. Quatre plats en cristal avec différentes scènes, et 12 porte-couteaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 14 cm, 6,5 x 6,5 cmEstimate: € 25/35 -
#31
“Lucas 14:33”. Een reproductie.
« Luc 14:33 ». Une reproduction.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#239
“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
“Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 32 & 33 x 43 cmEstimate: € 20/25 -
#79
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.
"Nature morte florale". Huile à bord. Signé 'Guillaume'.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35/45