• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een paar opaalglazen vaasjes.

Een paar opaalglazen vaasjes.

A pair of opaline glass vases.
Online only
Dim. h 20 cm
SKU: 2403250191.
Auction day: 24 March 2025 22:00
Catalogue #191
Estimate: € 20 / 30

  • #132

    Lot van twee ingekaderde posters.

    Lot of two framed posters.
    Online only
    Dim. 46/62 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #242

    “Berglandschap”, een tekening, houtskool op papier, onleesbaar gesigneerd.

    "Mountain landscape," a drawing, charcoal on paper, signed illegibly.
    Online only
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #66

    Een lot van 3 antieke parasolletjes.

    A lot of 3 antique parasols.
    Online only
    Dim. l 91.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #188

    Een paar Chinees porseleinen vazen met decor met personages.

    A pair of Chinese porcelain vases with decoration featuring figures.
    Online only
    Dim. h 31,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #133
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    Online only
    Dim. 25 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #194

    Een paar metalen kandelaars.

    A pair of metal candlesticks.
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #38

    Een art-deco coupe in glas, verchroomd metaal en hout.

    An art-deco coupe in glass, chromed metal, and wood.
    Online only
    Dim. 16 x 44 x 30 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #83

    Afrikaans beeldje gesneden in hout. Ob Ogboni Yoruba, Nigeria. Mogelijk XIXde eeuw.

    African wooden statue. Ob Ogboni Yoruba, Nigeria. Possibly 19th century.
    Online only
    Dim. Hoogte 46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #53

    Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.

    A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #119
    Marjon De Wit

    ‘Werfje in Bretagne’. Acryl op papier getekend Marjon

    'Wharf in Brittany.' Acrylic on paper, signed by Marjon.
    Online only
    Dim. 28/22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #100

    Online only
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #24
    Murano

    Een groep van 2 zwaluwen, roze en kleurloos Muranoglas.

    A set of 2 swallows, pink and colorless Murano glass.
    Online only
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 20 / 30

Online-Only Varia veiling van 24 Maart 2025

24 March 2025 22:00