#132Lot van twee ingekaderde posters.
#66Een lot van 3 antieke parasolletjes.
#188Een paar Chinees porseleinen vazen met decor met personages.
#194Een paar metalen kandelaars.
#38Een art-deco coupe in glas, verchroomd metaal en hout.
#53Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.
A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#119Marjon De Wit‘Werfje in Bretagne’. Acryl op papier getekend Marjon
#24MuranoEen groep van 2 zwaluwen, roze en kleurloos Muranoglas.
A set of 2 swallows, pink and colorless Murano glass.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30