#82Een beeldje van een hond op marmeren sokkel.
#129Een lot van 2 vintage lederen grote handtassen, vooraan en binnenin met label gemerkt Mer Du Nord.
#135Een laat 19e eeuw Spaans mes. Eén tussenstuk op het handvat manco.
#167Een 20 zijdige decoratief metalen frame.
#100Een lot van twee Boomse glazen vazen, een kleine met bloemen en de grote met vogels.
A pair of two Boom glass vases, one small with flowers and the large one with birds.No longer availableOnline onlyDim. h 15,5, h 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#279Een polychroom aardewerken knobbelgans als cachepot.
A polychrome earthenware knobbelgans as a cache pot.No longer availableOnline onlyDim. h 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112Een Chinees juwelenkistje met parelmoerstijl decor van kraanvogels.
A Chinese jewelry box decorated with mother-of-pearl inlay of cranes.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#57Een lot van 2 Aziatica bronzen olielampjes.
A lot of 2 Asian bronze oil lamps.No longer availableOnline onlyDim. 15 & 14 cmEstimate: € 60 / 90 -
#296Een decoratieve mandoline, barstjes aan de rand van het klankgat. Versierd met ingelegde bloemen.
#96Een Japanse metalen doos met volkse taferelen met spiegeltje binnenin.
A Japanese metal box with folk scenes and a mirror inside.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 27,5 x 21 cmEstimate: € 20 / 40 -
#210Henry DeanEen grote groene glaspasta cilindervaas. 55/13 aspen.
A large green glass paste cylindrical vase. 55/13 aspen.No longer availableOnline onlyDim. h 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
A lot of two glass vases, including a yellow vase and a vase with a blue handle in antique style.No longer availableOnline onlyDim. h 18, 11 cmEstimate: € 30 / 40