Other lots in this auction
-
#242“Berglandschap”, een tekening, houtskool op papier, onleesbaar gesigneerd.
"Mountain landscape," a drawing, charcoal on paper, signed illegibly.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#86Een langwerpige doos met plantendecor.
An elongated box. Plant decor.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 6.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#61Een kleinere Nanking halsvaas. Met decor van een figuur met vlag.
A smaller Nanking neck vase. Decorated with a figure holding a flag.No longer availableOnline onlyDim. h 30,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#3Ons VolkIngebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.
Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#252Een plaasteren Onze Lieve Vrouw met Jezus en een engeltje op marmeren voetje. Hoofd gelijmd.
A plaster sculpture of Our Lady with Jesus and an angel on a marble base. Head glued.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 15 / 25 -
#65Een balustervaas van Limoges porselein met floraal decor.
A baluster vase of Limoges porcelain with floral decor.No longer availableOnline onlyDim. H. 23.5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#38VallaurisEen vintage serviesdeel, gemerkt Vallauris, bestaande uit 1 schaal, 6 dessertborden, 9 ondertassen, 3 tassen, 1 kom en 1 melkkannetje.
A vintage tableware set, marked Vallauris, consisting of 1 platter, 6 dessert plates, 9 saucers, 3 cups, 1 bowl, and 1 creamer.No longer availableOnline onlyDim. Ø 28 cm (schaal)Estimate: € 20 / 30 -
#149Een lot van 3 oude ingekaderde foto’s uit het voormalige Congo-Belge.
A lot of 3 old framed pictures from former Belgian Congo.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 19 cmEstimate: € 10 / 20 -
#75Lot van twee decoratievoorwerpen. Bronzen buste van Beethoven en romantisch klokje op voet.
Lot of two decorative items. Bronze bust of Beethoven and romantic clock on base.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#71Een wereldbol, nieuw met oude uitstraling.
A globe, new with an old appearance.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 10 / 20 -
#53Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.
A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#128“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60

