#163Silhouettekening van een man met bril.
#216Twee sets van 6 glazen bestekleggers waarvan één set uit uraniumglas.
Two sets of 6 glass cutlery rests, one set made of uranium glass.No longer availableOnline onlyDim. l 9.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#251Een gevarieerd lot aardewerk bestaande uit vier borden gemerkt BFK, twee opengewerkte bordjes met de afbeelding van kinderen en twee penseelvazen van blauw wit Delfts.
#191Een Japanse Satsuma vaas, kobalt en vergulde details met hofscene.
#98Een set van 2 vergulde houten engeltjes.
#147‘Het steen’ & ‘Het Rockoxhuis’, twee monochrome etsen door Pieter de Mets en Romain Malfliet.
'The stone' & 'The Rockox House', two monochrome etchings by Pieter de Mets and Romain Malfliet.No longer availableOnline onlyDim. 40/18 en 22/27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#33Een oude pluche knuffelhond.
#182Een koffieset op dienblad van beschilderd metaal, goud op zwart. Gemerkt 90% tin.
A collection of lace, small collars, and cuffs etc...No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60