#129Y. Hiero
Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#40
Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk met een blauw op wit bloemendecor.
Une garniture trois pièces en faïence de Delft à décor floral bleu sur blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 25 & 35 cmEstimate: € 30/50 -
#220
#91
Een machinaal geknoopt Oosters wollen kleedje.
#222
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
#57C. Van Santweghe
”Paysage et bouleau”. Une aquarelle. Signée et datée 1924.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 60/100 -
#89
Een houten fruitschotel met uitgestoken decor. Pools werk.
#71
#96
Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.
#299
“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
#161P. Mertens
“Kinderportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/80