Een paar ovalen wandmedaillons in wit marmer, met in bas-reliëf de beeltenis van keizers Augustus en Julius.

Een paar ovale wandmedaillons in wit marmer, met in bas-reliëf de beeltenis van keizers Augustus en Julius.

A pair of oval wall medallions in white marble, depicting in bas-relief the portraits of emperors Augustus and Julius.
Dim. 46/35 cm
SKU: 2705250027.
Categories: Beeld, Marmer.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #27
Estimate: € 750 / 1000

  • #301

    Bronzen luciferhouder met een vogel die een lucifer ‘pikt’. Op marmeren voet, met herstelling.

    Bronze match holder with a bird 'picking' a match. On a marble base, with repair.
    Dim. H 10, D 16, B 11 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #365
    Fontinelle

    Een groep van 3 olifanten in monochroom geglazuurd aardewerk, gemerkt Fontinelle en genummerd 143.

    A group of 3 elephants in monochromatic glazed earthenware, marked Fontinelle and numbered 143.
    Dim. 31 x 50 x 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #593

    Een messing kapstok op driepoot.

    A brass coat rack on three legs.
    Dim. h 174
    Estimate: € 40 / 60
  • #71

    “Muzikanten”, een porseleinen groep met een pianist, een fluitist en een cellist. Strijkstok van de cellist manco. Gemerkt.

    "Musicians", a porcelain group featuring a pianist, a flutist, and a cellist. Missing the cellist's bow. Marked.
    Dim. 25 x 21 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #313

    Een bronzen beeld van een olifant met geheven slurf, niet gesigneerd.

    A bronze sculpture of an elephant with a raised trunk, unsigned.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #77

    A wall-mounted console in white light-veined marble with a flower garland.
    Dim. h 43 x b 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #395
    Marcel Mazy
    Period: 1931 - ....

    Een gipsen hoofd op houten sokkel, gesigneerd M. Mazy.

    A plaster head on a wooden base, signed M. Mazy.
    Dim. h 46 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #549
    Capodimonte

    Dim. 29 x 35 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #138

    Een geglazuurd aardewerken beeld van een ijsbeer, Art-Deco, onderaan gemerkt en genummerd ‘404407’. Mist 1 tand.

    A glazed earthenware sculpture of a polar bear, Art Deco style, marked and numbered '404407' at the bottom. Missing 1 tooth.
    Dim. H 14, L 30 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #312

    Een naakt van gesatineerd kristal. Gemerkt.

    A nude in frosted crystal. Marked.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Antieke commode met zwart marmeren blad. Het front is geflankeerd door twee zuilen met messingen beslag. Twee deuren en één lade.

    Antique chest of drawers with black marble top. The front is flanked by two columns with brass fittings. Two doors and one drawer.
    Dim. H 99, B 1122, D 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.

    Antique chest of drawers with black marble top. Four drawers.
    Dim. H 90, B 129, D 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #575

    Gesculpteerde houten salontafel met een decor van strijdgewoel. Met 4 bijpassende wigvormige krukjes.

    Carved wooden coffee table with a decor of a battlefield. With 4 matching wedge-shaped stools.
    Dim. H 52, Ø 80 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #208
    May Claerhout

    ‘Het boerenpaard versus de tractor’. Een terracotta hoogreliëf in twee delen. Getekend.

    ‘The Farm Horse versus the Tractor’. A terracotta high relief in two parts. Signed.
    Dim. 48/59 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #469

    Halfrond wandtafeltje met roodbruin marmeren blad.

    Semicircular wall table with reddish-brown marble top.
    Dim. H 72, B 94, D 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #311

    Een messingen lampenvoet voorstellend een engeltje met toorts.

    A brass lamp base depicting an angel holding a torch.
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #52

    Geslepen spiegel met een bas-reliëf van putti en een bloemenkrans, composietmarmer.

    Carved mirror with a bas-relief of putti and a flower garland, composite marble.
    Dim. 144/78 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #143

    Een grote vertinde metalen lampenvoet voorstellend een putti met lauwerkrans.

    A large tin-plated metal lamp base depicting a putto with a laurel wreath.
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #427

    “Aan tafel”, een porseleinen groep voorstellend een moeder met 3 kinderen en hond. Kleine schade aan het haarstuk van de moeder. Gemerkt met een gekroonde F.

    "At the table", a porcelain group depicting a mother with 3 children and a dog. Small damage to the mother's hairpiece. Marked with a crowned F.
    Dim. 18 x 25 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #42
    Von Schierholz

    Een lot porselein bestaande uit een schaal en een kandelaar gedecoreerd met putti, beide gemerkt Von Schierholz. Bij de schaal mist 1 putto een duim.

    A lot of porcelain consisting of a bowl and a candlestick decorated with putti, both marked Von Schierholz. One putto is missing a thumb on the bowl.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #572

    Gipsen beeld van Farao Ramses II met hiërogliefen, op zwarte sokkel.

    Plaster statue of Pharaoh Ramses II with hieroglyphics, on black base.
    Dim. Hoogte 138 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #321

    Een set van 5 bronzen opiumgewichtjes in de vorm van driekoppige olifanten.

    A set of 5 bronze opium weights in the shape of three-headed elephants.
    Dim. h 5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #9

    Antiek houten beeldje van een pater. Met resten van polychrome beschildering, rechterarm manco. Vermoedelijk 18e eeuw.

    Antique wooden statue of a monk. With remnants of polychrome paint, right arm missing. Probably from the 18th century.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #276

    Een oud nachttafeltje, hout met marmeren blad, 1 deur en 1 lade, op wieltjes.

    An old bedside table, wood with marble top, 1 door and 1 drawer, on wheels.
    Dim. 73 x 51 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #527

    Een paar tweearmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. 1 van de 2 is getekend ‘Val Saint Lambert’.

    A pair of two-armed candlesticks made of cut colorless crystal. One of the two is signed 'Val Saint Lambert'.
    Dim. H 11, B 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #94
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #425

    Een handgeknoot Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian rug.
    Dim. 208/136 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #369
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Landschapje in felle herfsttinten, met boerderijen en een bomenrij” en “Polderlandschap met dorpje en bomenrij”. Olieverf op paneel. Getekend.

    "Landscape in bright autumn colors, with farms and a row of trees" and "Polder landscape with village and row of trees". Oil on panel. Signed.
    Dim. 43/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #259
    M. Harrewyn

    ‘Witloof en citrusfruit’. Een lot van twee schilderijen, getekend M. Harrewyn.

    ‘Chicory and citrus fruit’. A lot of two paintings, signed M. Harrewyn.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #376

    Een lot van 2 kleine Oosterse handgeknoopte tapijtjes.

    A lot of 2 small Oriental hand-knotted rugs.
    Dim. 130 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #347

    Tafellamp op polychrome koperen zuil.

    Table lamp on polychrome copper column.
    Dim. Hoogte 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #152

    Een oude geslepen spiegel in vergulde lijst met floraal gedecoreerde kroon. Lichte beschadigingen.

    An old cut mirror in a gilded frame with florally decorated crown. Slight damages.
    Dim. 100 x 58 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #179
    Joseph De Laet
    Period: 1951 - ....

    “Stilleven met appelsienen en tinnen voorwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jos De Laet.

    "Still Life with Oranges and Pewter Objects," a painting, oil on canvas, signed by Jos De Laet.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #358
    U (mju) Olympus

    Een analoog fototoestel, Olympus U (mju) ZOOM 140, pocketcamera.

    An analog camera, Olympus U (mju) ZOOM 140, pocket camera.
    Dim. 6.5 x 12 x 5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #472
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.

    “Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed.
    Dim. h 73 cm x 98,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #459

    Een set van 4 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van flora en pagodes. Qianlong decor. Schilfers en haarlijn.

    A set of 4 Chinese porcelain plates with blue and white flora and pagoda decoration. Qianlong design. Chips and hairline cracks.
    Dim. Ø23.5 cm
    Estimate: € 50 / 70

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00