Other lots in this auction
-
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 136 cmEstimate: € 20/30 -
#136
Een polychroom houten gesculpteerd kisteje met afbeelding van St. Cecilia. Begin 20e eeuw.
A polychrome wooden carved box with image from St. Cecilia. Early 20th century.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 9 x 25 x 18 cmEstimate: € 40/60 -
#47
Een vintage Chinees gesculpeerd diorama met landschapsdecor. In zwart gelakt houten kader met glas.
A vintage Chinese sculpted diorama with landscape decor. In a black lacquered wooden frame with glass.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22,5 cmEstimate: € 20/40 -
#274Ø
Een schotel van blauw en wit aardewerk versierd met een bloementuil. Gemerkt onderaan: Oud Delft, Nijmegen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø 36 cmEstimate: € 20/40 -
#171
Een Italiaans aardewerken kandelaar met drie lichtpunten. Versierd met rozen.
An Italian earthenware candle holder with three light points. Decorated with roses.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h 12,5 cmEstimate: € 30/40 -
#285
Een kleine oude verrekijker met lederen etui. Begin XXste eeuw. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 40/60 -
#291
Een uit eikenhout gesculpteerde wandnis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 61 cmEstimate: € 40/60 -
#276
Een tinnen groenteschaal in Lodewijk XV stijl. Handvat met bajonetfitting, zodat het deksel ook als schaal kan gebruikt worden.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. L. 35 cmEstimate: € 20/40 -
#72Kaiser W. Germany
‘Luxor’ & ‘Theben’. Een lot van twee porseleinen vazen, één met oren, met decor naar de Egyptische oudheid.
'Luxor' & 'Thebes'. A lot of two porcelain vases, one with handles, decorated in the style of ancient Egypt.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h 30 cm & h 15,5 cmEstimate: € 40/60 -
#106Brevet
Een lot van 7 dessert -coupes met verzilverde voet. Onderaan gemerkt.
A lot of 7 dessert coupe glasses with silver-plated base. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/40 -
#155
Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
A multicolored polychrome wooden sculpted wedding horse. India, early 20th century.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 31 cmEstimate: € 80/120 -
#280
Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 39 cmEstimate: € 15/30