#155Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
A multicolored polychrome wooden sculpted wedding horse. India, early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#75Een Imari bord met gelobde rand.
#69Een Delfts aardewerken dekseldoosje, met decor van een hoeve met windmolen, gedateerd 1-6-1991, Nieuwpoort. Onderaan gemerkt.
A Delft earthenware lidded box, decorated with a farmhouse and windmill scene, dated 1-6-1991, Nieuwpoort. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#98Een lot van zes blauw glazen onderzetborden.
#295Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 20.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#132Een lot van 2 oude weegschalen en een blokje met glazen gewichtjes.
#102Een verzilverde koffie-en theeset met melkkan en suikerpot.
#285Een kleine oude verrekijker met lederen etui. Begin XXste eeuw. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#74JunghansEen vintage porseleinen wandklokje. Gemerkt Junghans, verso genummerd.
A vintage porcelain wall clock. Marked Junghans, numbered on the back.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229“La Danse”. Een bruin gepatineerd zamak beeldje.
"The Dance". A brown patinated zamak statue.No longer availableOnline onlyDim. 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166Antieke 19e eeuwse koperen confituurpan in geel en rood koper.
Antique 19th-century copper jam pan in yellow and red copper.No longer availableOnline onlyDim. h 9 x Ø 36 cmEstimate: € 30 / 40