Other lots in this auction
-
#174Een lot van twee presenteerschalen van verzilverd metaal. Eén op voet, de andere op een draaischijf met glazen binnenschaal.
A lot of two silver-plated presentation trays. One on a base, the other on a turntable with a glass inner tray.No longer availableOnline onlyDim. h 13, Ø 25 cm & Ø 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
A multicolored polychrome wooden sculpted wedding horse. India, early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#30Een meerkleurig vintage aarderwerken vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multicolored vintage earthenware vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#55Decor ExclusivEen Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
An Italian porcelain lidded vase and bowl with black gilded details and floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 29 & 11 cmEstimate: € 20 / 40 -
#127Een vintage spaarpotje voorstellend een Afrikaans kindje op een banaan.
A vintage piggy bank depicting an African child on a banana.No longer availableOnline onlyDim. h 17 x l 16 cmEstimate: € 10 / 20 -
#138Een onderlegger houder met lederen bekleding en 10 onderleggers.
A coaster holder with leather covering and 10 coasters.No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 20 / 40 -
#222Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#145Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
A Bohemian crystal vase, colorless and blue in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 16 x Ø 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#284Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
No longer availableOnline onlyDim. 27,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster.No longer availableOnline onlyDim. 33cmEstimate: € 25 / 35 -
#95Een gebeeldhouwd zachthouten handspiegeltje in rococostijl. Kleine letsels aan de rand.
A carved softwood hand mirror in rococo style. Minor damage to the edge.No longer availableOnline onlyDim. L. 37 cmEstimate: € 20 / 30

