#97Een lot van 6 Franse Majolica borden met een vogel en eikenbladeren in het decor, laat 19e eeuws.
#239Een marmeren zuil, op meerdere plaatsen gerestaureerd. In 2 delen.
#220Een uitgewerkte koperen kandelaar met religieuze kaars.
#192Een grote vaas in Vlaams aardewerk met bloemen in het decor. Meerdere beschadigingen.
#279Stervormig luchtertje zonder kapjes.
No longer availableOnline only -
#159ImariEen Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
#128Een oud Afrikaanse houten doos met draaideksel.
#37Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
#42Een boek over goud door Johann Willsberger.
#200Lanetti ManchesterEen notenhouten barometer. Onderaan gemerkt.
#146“Rama en olifant”. Een lot van 2 Thaise beeldje in brons met vergulde details.
"Rama and Elephant". A lot of 2 Thai bronze statues with gilded details.No longer availableOnline onlyDim. 28 & 10 cmEstimate: € 40 / 60