#55Decor ExclusivEen Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
An Italian porcelain lidded vase and bowl with black gilded details and floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 29 & 11 cmEstimate: € 20 / 40 -
#191“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
"Rama and Elephant". A lot of 2 Thai bronze statues with gilded details.No longer availableOnline onlyDim. 28 & 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#195Een art-deco schouwklok in een houten gesculpteerde kast.
An art-deco mantel clock in a wooden carved case.No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#291Een uit eikenhout gesculpteerde wandnis.
No longer availableOnline onlyDim. 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Een boek over goud door Johann Willsberger.
#108Een zamakken klok, gedragen door een Geisha met paraplu. Toegevoegd een messing kandelaar.
A bronze clock carried by a Geisha with an umbrella. Includes a brass candlestick.No longer availableOnline onlyDim. h 57 cmEstimate: € 30 / 40 -
#272Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#147“Padmasambhava”. Een verguld bronzen beeldje van een Tibetaanse Boeddha. Staf manco.
"Padmasambhava". A gilded bronze statue of a Tibetan Buddha. Staff missing.No longer availableOnline onlyDim. 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#40Een set van twee vazen in Torhouts aardewerk met de voorstelling van hanen.
A set of two vases in Torhout earthenware featuring rooster motifs.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#59Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
A vintage polychrome wooden statue of a cherub with gilded drapery. Marked on the back, made in Italy.No longer availableOnline onlyDim. 34 cmEstimate: € 40 / 60