#44Een blauw en wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
A blue and white porcelain bonbonnière with a romantic scene.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
A vintage polychrome wooden statue of a cherub with gilded drapery. Marked on the back, made in Italy.No longer availableOnline onlyDim. 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#195Een art-deco schouwklok in een houten gesculpteerde kast.
An art-deco mantel clock in a wooden carved case.No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#247Een set van 2 Japanse Satsuma vazen.
#291Een uit eikenhout gesculpteerde wandnis.
No longer availableOnline onlyDim. 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256Een zilverkleurige porseleinen vaas.
#242Een paar etsen op papier met 19e eeuws Antwerps thema.
A pair of etchings on paper with a 19th-century Antwerp theme.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60