Other lots in this auction
-
#13Een Satsuma vaas met 3 figuren.
A Satsuma vase with 3 figures.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 10 / 20 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#122Boch KeramisEen set van 4 borden met verschillende volkse scénes, Boch Keramis, nrs. 5-6-9-10.
A set of 4 plates with different folk scenes, Boch Keramis, nos. 5-6-9-10.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#173Een lot van 3 Afrikaanse beeldjes. Een bronzen dame, een man in hout en een damesbuste in hout.
A lot of 3 African figurines. A bronze lady, a wooden man, and a wooden bust of a lady.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#104Een industriele stijl vintage bureaustoel in metaal en zwart kunstleder. Heeft een kleine schade aan de achterkant van de zitting.
An industrial-style vintage office chair in metal and black faux leather. It has a small damage at the back of the seat.No longer availableOnline onlyDim. 87 x 43 x 55 cmEstimate: € 20 / 30 -
#248Een lot Afrikaans varia, bestaande uit een pop, 5 balletjes, een bekertje en een potje waarvan het onderstel met schade.
No longer availableOnline only -
#135Maria Innocentia HummelEen lot van 3 Hummeltjes. Lichte schilferschade en haarlijntje.
A lot of 3 Hummel figurines. Light flake damage and hairline crack.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#171Een zwaar verzilverde dubbele schaal voor bonbons met 2 glazen schaaltjes. onderaan gemerkt ‘Paris’ en een Minerva-hoofdje met daarboven de naam ‘Minerva’.
A heavily silver-plated double tray for bonbons with 2 glass bowls. Marked 'Paris' at the bottom and a Minerva head with the name 'Minerva' above it.No longer availableOnline onlyDim. l 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
A white earthenware vase on a pedestal base.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 15 / 25 -
#29Een set van 2 19e eeuwse rood koperen kandelaars waarvan 1 met schade aan de kraag.
A set of 2 19th-century red copper candlesticks, one of which has damage to the collar.No longer availableOnline onlyDim. h 21.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#110Jan De BouvrieEen dubbele tafel/bureaulamp model Boxford en ontworpen door Jan De Bouvrie, gesigneerd op de voet. Een van de lampen is gelijmd bovenop de voet, lijmresten overtollig aanwezig.
A double table/desk lamp model Boxford designed by Jan De Bouvrie, signed on the base. One of the lamps is glued on top of the base, with excess glue residue present.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 10 / 20 -
#117Een verzilverde set van theepot met bijhorende suikerpot en melkkannetje.
A silver-plated set of teapot with accompanying sugar bowl and milk jug.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 20 / 30

