Other lots in this auction
-
#125CapodimonteEen Capodimonte porseleinen beeldje van een landloper op een bankje. Restauratieschade thv het bankje.
Capodimonte porcelain figurine of a vagrant on a bench. Restoration damage at the bench.No longer availableOnline onlyDim. 21cmEstimate: € 30 / 40 -
#27Een lot van 9 kunstboeken met diverse thema’s; Sinds ‘45, Degas, Manet, Naakt, architectuur.
A lot of 9 art books with various themes; Since '45, Degas, Manet, Nude, architecture.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 70 -
#13Een Satsuma vaas met 3 figuren.
A Satsuma vase with 3 figures.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 10 / 20 -
#59Royal Stone China“Kattenkan”. Een porseleinen kan, blauw-wit met katten in het decor.
"Cat jug". A porcelain jug, blue and white with cat decorations.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 20cmEstimate: € 30 / 40 -
#237Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#147Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
Venetian glass chandelier with 5 arms.No longer availableOnline onlyDim. h 70 x Ø 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#202VeritasEen kleurrijke kunststoffen cabuchon in rose.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#9Een oude houten wekker uit Frankrijk.
An old wooden clock from France.No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 10 / 20 -
#40Een vintage metalen wandrekje.
A vintage metal wall shelf.No longer availableOnline onlyDim. b: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#41Een oude snoep/apothekersbokaal in glas.
An old candy/pharmacist jar made of glass.No longer availableOnline onlyDim. h 27 cmEstimate: € 5 / 10 -
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
A Vintage clown doll with a green checked coat.No longer availableOnline onlyDim. h 77 cmEstimate: € 15 / 25

