Other lots in this auction
-
#240Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.
No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#27Een lot van 9 kunstboeken met diverse thema’s; Sinds ‘45, Degas, Manet, Naakt, architectuur.
A lot of 9 art books with various themes; Since '45, Degas, Manet, Nude, architecture.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 70 -
#206Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
A Jacob-style pipe bowl of glazed pottery (hair crack) and a similar one of pipe clay, marked Jacob and also with a hairline towards the top.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#171Een zwaar verzilverde dubbele schaal voor bonbons met 2 glazen schaaltjes. onderaan gemerkt ‘Paris’ en een Minerva-hoofdje met daarboven de naam ‘Minerva’.
A heavily silver-plated double tray for bonbons with 2 glass bowls. Marked 'Paris' at the bottom and a Minerva head with the name 'Minerva' above it.No longer availableOnline onlyDim. l 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#73SatsumaEen Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
A Chinese Satsuma vase with figures in the scene. Marked "Made in China" at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#48Een versierde dirigeerstok in zijn kartonnen verpakking.
A decorated conductor's baton in its cardboard packaging.No longer availableOnline onlyDim. l 39.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#26Een paar Indonesisch gesculpteerde houten muurlepel en vork. Schade aan vork.
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 30 / 35 -
#629Een eikenhouten spiegel met geslepen glas, midcentury.
No longer availableOnline onlyDim. 79 x 90 cm -
#589Jan Bevort“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#200La Pipe WallonneEen pijp van pijpaarde met een versiering van een man in hoogreliëf.
A clay pipe with a decoration of a man in high relief.No longer availableOnline onlyDim. L. 24 cmEstimate: € 35 / 40 -
#110Jan De BouvrieEen dubbele tafel/bureaulamp model Boxford en ontworpen door Jan De Bouvrie, gesigneerd op de voet. Een van de lampen is gelijmd bovenop de voet, lijmresten overtollig aanwezig.
A double table/desk lamp model Boxford designed by Jan De Bouvrie, signed on the base. One of the lamps is glued on top of the base, with excess glue residue present.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 10 / 20 -
#127Lladro‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
"Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40

