#83Een koperen handtasje. met gegraveerd decor.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#166Een bronzen emmertje, naar middeleeuws voorbeeld.
A bronze bucket, based on a medieval design.No longer availableOnline onlyDim. h 21,5Estimate: € 20 / 30 -
#99Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
A carved wooden mask. Tchokwe.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#147Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
No longer availableOnline onlyDim. h 14 cm -
#38Een bronzen beeldje van een moeder met kind, niet gesigneerd.
#235Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 60