#30Een bronzen Thaise tempelwachter met vergulde accenten.
#165Een koperen gesculpteerde kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#159Een koperen aansteker, aandenken aan ‘den groten oorlog’ 14-18.
#91Een polychroom houten masker. West-Afrika.
A polychrome wooden mask. West Africa.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#2Een fumé kristallen art-deco vaas.
#28Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in rood koper.
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. l 14 cmEstimate: € 5 / 10