Other lots in this auction
-
#132Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.
A set of two 19th-century red copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#127FaïencerieEen lot van 15 aardewerken sierborden, beschilderd met diverse taferelen.
A lot of 15 earthenware decorative plates, painted with various scenes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 75 / 125 -
#206Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
A Jacob-style pipe bowl of glazed pottery (hair crack) and a similar one of pipe clay, marked Jacob and also with a hairline towards the top.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#255Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#136Een een hout gesculpteerde staande lamp met gedraaide arm en grote kap.
A sculpted wooden standing lamp with turned arm and shade.No longer availableOnline onlyDim. 155cmEstimate: € 40 / 60 -
#201Capo di MonteEen porseleinen beeldje van een jonge dame met een vogel. Capo Di Monte.
A porcelain figurine of a young lady with a bird. Capo Di Monte.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#192Een grote kaarshouder/windlicht in glas en verchroomd staal.
A large candlestick with stormglass on a chromium base.No longer availableOnline onlyDim. h 49 x Ø 22 cmEstimate: € 25 / 40 -
#89Een lot antiek aardewerken tegels.
A lot of antique ceramics tiles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#23A. Camos, ValaurisEen aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#57Capo di MonteEen set van 2 kunststof beelden voorstellend een jongen en een meisje. G. Armani, Capo Di Monte.
A set of 2 plastic sculptures depicting a boy and a girl. G. Armani, Capo Di Monte.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 15 / 25 -
#131Een beeldje van een tijger in zamak, gemerkt Scali.
A zamak statue of a tiger, marked Scali.No longer availableOnline onlyDim. h 9 x l 19 cmEstimate: € 15 / 25

