#38Een lot van 4 kruisbeelden.
#132Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.
#9Een mijnwerkerslamp in koper en glas.
#116Een lot varia kunstboeken, 9 stuks.
#150Een set van 4 gekleurde vintage glazen met een luchtbel in de voet.
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#77Een paar klein Chinees porseleinen vaasjes met blauw drakendecor. Onderaan gemerkt.
#104Een houten vitrinehangkastje, 2 deurs en 2 schabben.
#259Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
A Mediterranean dishwarmer in earthenware.No longer availableOnline onlyDim. h 11 , diam 20 cmEstimate: € 30 / 40