Other lots in this auction
-
#53Een marmeren art-deco schouwgarnituur, kruisbeeld met 2 bijhorende ornamenten.
A marble art-deco fireplace set, crucifix with 2 accompanying ornaments.No longer availableOnline onlyDim. 31.5 x 45 x 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#235Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. 12 à 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#77Een paar klein Chinees porseleinen vaasjes met blauw drakendecor. Onderaan gemerkt.
A pair of small Chinese porcelain vases with blue dragon decoration. Marked on the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 12,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een bronzen plaquette van een bebaarde man, niet gesigneerd.
A bronze plaque of a bearded man, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#128Een beeldje van een olifant in zamak, groene patine, op een marmeren voet. De rechter achterpoot vertoond een barst.
A zamak sculpture of an elephant, green patina, on a marble base. The right hind leg shows a crack.No longer availableOnline onlyDim. h 17.5 x l 24 cmEstimate: € 10 / 20 -
#183Een vierkant kunststoffen doosje in de vorm van een boek in trompe l’oeil met bovenop een muis.
A square plastic box shaped like a book in trompe l’oeil with a mouse on top.No longer availableOnline onlyDim. H. 5 x 14 cmEstimate: € 35 / 50 -
#166Een kleurloze, geslepen glazen kegelvormige karaf, evenas een roze glazen glas versierd met een koudgeschilderde krokus. Omstreeks 1900.
A colorless, cut glass cone-shaped decanter, along with a pink glass glass adorned with a hand-painted crocus. Circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. H. 42,5 & 13,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#117Een lot van vijf ‘The European fine art.’ boeken, 1991, 1994, 1995, 1998, 2000.
A lot of five 'The European fine art.' books, 1991, 1994, 1995, 1998, 2000.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Jack Daniels“Jack Daniels No7 Guitar Case Edition”. Een Tennessee Whiskey, 700 ml, met gitaarkistje en bottle stopper.
"Jack Daniels No7 Guitar Case Edition". A Tennessee Whiskey, 700 ml, with guitar case and bottle stopper.No longer availableOnline onlyDim. 12,5 x 32cmEstimate: € 75 / 125 -
#27Een lot van 9 kunstboeken met diverse thema’s; Sinds ‘45, Degas, Manet, Naakt, architectuur.
A lot of 9 art books with various themes; Since '45, Degas, Manet, Nude, architecture.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 70 -
#238Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 40, 46 & 52 cmEstimate: € 60 / 80

