#192Edgard FarasynPeriod: 1858-1938“Zeezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Eind 19e, begin 20e eeuw.
"Seascape." A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Late 19th, early 20th century.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#529Een houten vierkante opium-salontafel.
#99“In de herberg”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"At the inn", a painting, oil on canvas, unsigned.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#614Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
A lot of 2 Chinese porcelain vases with floral decoration. 1 with hexagonal shape, marked at the bottom.No longer availableDim. 35 & 30 cmEstimate: € 60 / 90 -
#94Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978“Zelfportret in Cel 212 te Antwerpen, 30/10/1945”. Potlood op grijs papier, gesigneerd. Van Immerseel werd ter dood veroordeeld wegens collaboratie, als lid van het Vlaams Legioen.
#114Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. De Deken.
"Village View," a painting, oil on canvas, signed A. De Deken.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#646Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#419“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
"The Iran," a stained glass window depicting a map and flag of Iran. Small damage to glass and lead.No longer availableDim. 67 x 114 cmEstimate: € 60 / 80 -
#155Een lot bronzen penningen. Belgie 19de eeuw. door Leopold Wiener, J. Leclercq en P. Hart. e.a.
A lot of bronze medals. Belgium 19th century. by Leopold Wiener, J. Leclercq, and P. Hart. and others.No longer availableDim. Ø 6,5 cmEstimate: € 350 / 450 -
#680WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#430Een paar 14 kt geelgouden en zilveren oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en twee robijnen met en gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A pair of 14 kt yellow gold and silver earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 600 / 700