Other lots in this auction
-
#371Val Saint Lambert
Een lot van 9 stuks kleurloos Val Saint Lambert kristal bestaande uit een kandelaar, drie asbakken waarvan 2 met kleine schilferschade, 4 tassen en een étagère in 3 niveaus, het bovenste messing deel manco en een barstje in het bovenste schaaltje.
A lot of 9 pieces of colorless Val Saint Lambert crystal including a candlestick, three ashtrays (2 with small chips), 4 cups, and a 3-tiered stand with top brass part missing and a crack in the top bowl. -
#411Lego
Een vintage Lego 744 set, in orignele doos met handleiding.
A vintage Lego 744 set, in original box with manual.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#117
Een lot van twee gepatineerde oefendegens. 1 gemerkt in de kling.
A lot of two patinated practice foils. One marked on the blade. -
#49Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Het oude paard en de zigeunerwagen”, een lithografie in kleur door Alfred Ost. Monogram binnen de plaat.
"The Old Horse and the Gypsy Wagon," a color lithograph by Alfred Ost. Monogram within the plate. -
#301Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen karaf.
A cut colorless crystal decanter.Place a bid ›Dim. h 23,5 cm -
#420
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. (twee kleine steentjes ontbreken).
An 18 kt white and yellow gold ring set with antique cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. (two small stones missing). -
#67Manufacture impérial et royale de Nimy
Een meerkleurige vaas met floraal decor. Manufacture impérial et royale de Nimy. Onderaan gemerkt.
A multicolored vase with floral decoration. Manufacture impérial et royale de Nimy. Marked at the bottom. -
#104Luc Van de Velde
“Inkomhal, Paddeschoothof” & “Vlaamse zaal in het Museum, Sint-Niklaas”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Weergegeven in bijgevoegd boek “Luc VD Velde”.
"Entrance hall, Paddeschoothof" & "Flemish room in the Museum, Sint-Niklaas". A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom. Depicted in the attached book "Luc VD Velde."Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#338Wiskemann
Een art-deco koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, gemerkt Wiskemann.
An Art Deco coffee and tea set in silver-plated metal on a tray, marked Wiskemann. -
#239Wever & Ducré
“VENN 1.0”. Een modern geometrisch design wand- of plafondlamp uit mat zwart aluminium. Ontwerp door Wever & Ducré, België.
"VENN 1.0". A modern geometric design wall or ceiling lamp made of matte black aluminum. Designed by Wever & Ducré, Belgium. -
#412
“Chinese dame”, een schilderij achter glas in gemengde techniek op paneel.
"Chinese lady," a painting behind glass in mixed media on panel. -
#170
Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,73 ct. EVVS1.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approx. 1.73 ct. EVVS1.Place a bid ›Dim. 7,36 g