#466Alejandro Zaera Dynamobel“PAD Visitor chair”. Een lot van 10 zwartgelakt metalen conferentiestoelen met kunststof en gestoffeerde zitting, kleur “STEP 63075”.
"PAD Visitor chair". A lot of 10 black lacquered metal conference chairs with plastic and upholstered seat, color "STEP 63075".No longer availableDim. 81 x 55 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#240Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with brilliant cut diamonds totaling approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 6,86 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#489Ginette Javaux“Lavendelakker.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lavender Field." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 78 x 97 cmEstimate: € 220 / 340 -
#671Een lot van 10 Suske & Wiske’s met één eerste druk van het Sprekende Testament. In zwaar gelezen staat. Verder: De Zwarte Madam (ed. 1959), De Stierentemmer (ed. 1956), De Dolle Musketiers (ed. 1955), De Tamtamklopper (ed. 1954), De Knokkersburcht (ed. 1954), De IJzeren Schelvis (ed. vl. 1963, nl. 1963), De Kleppende Klipper (ed. 1956), De Stemmenrover (ed. 1958).
A lot of 10 Suske & Wiske comics including a first edition of "Het Sprekende Testament". In heavily read condition. Also includes: "De Zwarte Madam" (ed. 1959), "De Stierentemmer" (ed. 1956), "De Dolle Musketiers" (ed. 1955), "De Tamtamklopper" (ed. 1954), "De Knokkersburcht" (ed. 1954), "De IJzeren Schelvis" (ed. Flemish 1963, Dutch 1963), "De Kleppende Klipper" (ed. 1956), "De Stemmenrover" (ed. 1958).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#49Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Het oude paard en de zigeunerwagen”, een lithografie in kleur door Alfred Ost. Monogram binnen de plaat.
"The Old Horse and the Gypsy Wagon," a color lithograph by Alfred Ost. Monogram within the plate.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#97MärklinEen uitgebreid lot Märklin, bestaande uit diverse wagons in originele doos, sporen en maquette-opstelling met toebehoren. Schaal HO.
#607Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a. 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.
A large lot of silver-plated cutlery, consisting of 2 cases (one with burr veneer). First case: Knives and forks for 12 people with ivorine handles, marked F.A. & Co. EPNS. Second case: including 6 knives with art-deco handles, knives, forks, and spoons from Wiskeman etc. for a total of 74 pieces.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#295Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
#529Een houten vierkante opium-salontafel.
#7Franklin Mint Precesion Models‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.
'1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.' Scale model. We add a coin from the Rolls-Royce 'Flemish Section - 1993 - 2003,' a Rolls-Royce baseball cap, a Balmoral Lambswool sweater with RREC branding, a frame, and an RR Rally card.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#203Eric Solé Artemide Milano“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 200 / 300