#434Een Icoontje met 925‰ zilver. Byzantijnse kopie. Verso label.
An icon with 925‰ silver. Byzantine copy. Label on the back.No longer availableDim. 925‰Estimate: € 80 / 120 -
#279Een korte sabel met messingen handvat.
A short saber with a brass handle.No longer availableDim. L 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#696Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#196Mattheo GrassiEen set van 6 design stoelen, model MG5 van Mattheo Grassi, ca 1985. Eén steunbeugel onderaan ontbreekt.
#43Marc SleenEen lot van 16 eerste drukken van Nero. Bestaande uit;”De lolifanten, Arthur de vetvogel, De Matras van Madras, De gouden kabouter x2, Baringo, Toffe Theo, De blauwe mannen x2, De dolle dinas, Kakelende kaketoe, Hoed je voor Kastar, Magellaan II x3, Zongo in de kongo”.
A lot of 16 first editions of Nero. Including: "The Lolifanten, Arthur the Fatbird, The Mattress of Madras, The Golden Gnome x2, Baringo, Cool Theo, The Blue Men x2, The Crazy Dinosaurs, Chattering Cockatoo, Beware of Kastar, Magellan II x3, Zongo in the Congo".No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#497Een rijkelijk gedecoreerde koperen beker met putto op het deksel. Met handvaten van druivenranken.
#63OKAEen 174-delig verzilverd bestek voor 12 personen gemerkt OKA en een A op een hart in bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 medium vorken, 12 kleine vorken, 12 taartvorkjes, 12 visvorken, 12 kreeftenvorkjes, 12 grote messen, 7 kleine messen, 12 botermessen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 medium lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 11 serveerlepels en vorken.
A 174-piece silver-plated cutlery set for 12 people marked OKA and an A on a heart in accompanying case consisting of 12 large forks, 12 medium forks, 12 small forks, 12 cake forks, 12 fish forks, 12 lobster forks, 12 large knives, 7 small knives, 12 butter knives, 12 fish knives, 12 large spoons, 12 medium spoons, 12 small spoons, 12 coffee spoons, and 11 serving spoons and forks.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#366Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
A set of 6 solid oak chairs, including 2 armchairs, with red faux leather seats.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#259Een lot van 12 dessert messen en vorken, waarvan de vorken zilver gemerkt, 130g. En de messen gemerkt “1847 Rogers Bros. Warranted”, verzilverd.
A lot of 12 dessert knives and forks, with silver marked forks weighing 130g. The knives are marked "1847 Rogers Bros. Warranted", silver-plated.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De eeuwige trouw”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gemonogrammeerd AO (Alfred Ost).
"The Eternal Fidelity", a painting, oil on panel, monogrammed AO (Alfred Ost).No longer availableDim. 33.5 x 24.5 cmEstimate: € 150 / 250