Similar lots by type
-
#69Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.
Une cruche en verre antique avec un décor peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#61Een Mascotte en een Boeing schaalmodel van air India.
Une Mascotte et une maquette Boeing d'air India.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#135Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloeiende struiken, vogels en vlinders. Onderaan gemerkt.
Assiette en porcelaine de Chine à décor multicolore d'arbustes fleuris, d'oiseaux et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Een lot bestaande uit drie glazen Chinese snuff bottles met diverse decors en een kleine globe van plastiek met een pagode.
Lot composé de trois tabatières chinoises en verre à décors divers et d'un petit globe en plastique avec une pagode.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 9 cmEstimate: € 35 / 50 -
#260Een reeks van zes eikenhouten stoelen. Bekleding te vervangen.
Une série de six chaises en chêne. Couvertures à remplacer.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#74Een vaas van kleurloos kristal met handgeschilderde vergulde motieven.
Vase en cristal incolore avec motifs dorés peints à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 25,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#73Een vaasje van blauw en kleurloos glas.
Un vase de verre bleu et incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 35 -
#80Wiskemann, BruxellesEen driedelig verzilverd metalen theestelletje. Gemerkt. We voegen er een warmhoudertje met theelichtje aan toe.
Service à thé trois pièces en métal argenté. marqué. Nous ajoutons un support chaud avec une bougie chauffe-plat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#144Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h: 37,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#49Een houten lunchbox, versierd met ingelegd parelmoer decor van bloemen en vogels.
Une boîte à lunch en bois, ornée d'un décor incrusté de nacre de fleurs et d'oiseaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#71Een gedreven koperen plaat met voorstellingen uit het leven van Boeddha. Jaren ‘80. Patan, Nepal.
Une plaque de cuivre chassée avec des scènes de la vie de Bouddha. Les années 80. Patan, Népal.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#40Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.
Ancienne verseuse en grès émaillé rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#84SwarovskiEen bloemetje van geslepen en deels gekleurd kristal. Gemerkt en in originele doos.
Une fleur de cristal taillé et partiellement coloré. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#57Een paar recente balustervazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine récente, ornée d'un décor famille rose.No longer availableOnline onlyDim. h: 35,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#98Een vaasje van cloisonné op geel koper.
Un vase cloisonné sur laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#76Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.
Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#174Louis de PoortereEen mechanisch geknoopt wollen karpetje.
Un tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyDim. 190 x 90 cmEstimate: € 20 / 25 -
#72Twee stuks Japans aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en een jardinière messingen pootjes en draakvormige handvatten.
Deux pièces de poterie japonaise, composées d'un vase avec couvercle et d'une jardinière, pieds en laiton et anses en forme de dragon.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#65Een gepolychromeerde houten eend.
Un canard en bois polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#81Een beeldje van steen op een marmeren sokkel.
Une statue en pierre sur un socle en marbre.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#77Val Saint LambertEen geslepen kleurloos kristallen schenkkan. Gemerkt onderaan en met label.
Un pichet en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#48Een dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#64Een meerkleurig Chinees porseleinen gemberpot. Schilfer aan het deksel.
Un pot à gingembre multicolore en porcelaine de Chine. Eclat sur le couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#70“Geisha’s”. Twee schilderijtjes op board.
"Geishas". Deux tableaux sur carton.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 20 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#136Een coupe van glas op messingen voet.
Coupe en verre sur piédouche en laiton.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#9Vijf beeldjes van Japanse geisha’s, waarvan drie van gekleurd porselein en twee in linnen kimono’s.
Cinq figurines de geishas japonaises, dont trois en porcelaine colorée et deux en kimonos en lin.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#225GoebelTwee koolmeesjes en een spreeuw van porselein. Onderaan gemerkt.
Deux mésanges charbonnières et un étourneau en porcelaine. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 7 cmEstimate: € 15 / 25 -
#31“Lucas 14:33”. Een reproductie.
« Luc 14:33 ». Une reproduction.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#185Een ronde tegel van Delfts aardewerk met een blauw op wit landschapsdecor. Randschade. XVIIe eeuw.
Un carreau rond en faïence de Delft à décor de paysage bleu sur blanc. Bords endommagés. XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#121Een oud gereedschap van ijzer met houten handvat.
Un vieil outil en fer avec manche en bois.No longer availableOnline onlyDim. l: 70 cmEstimate: € 20 / 30 -
#7Twee art deco vazen. Gemerkt Royal Dux & Quimper.
Deux vases art déco. Marqué Royal Dux & Quimper.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 21 cmEstimate: € 35 / 40 -
#68Elsa Courtois. Een houtsnede op papier.
Elsa Courtois. Une gravure sur bois sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 24 cm x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#212Een lot glaswerk bestaande uit een voorstelling van een eend, een beeldje van muranoglas in de vorm van een zittende duif en een groep met twee tortelduifjes op een tak.
Lot de verrerie composé d'une représentation d'un canard, d'une statue en verre de Murano en forme de pigeon assis et d'un groupe avec deux tourtereaux sur une branche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#29Een bord van imari porselein.
Assiette en porcelaine imari.No longer availableOnline onlyDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 20 / 30

