#96Een etagere tafel in Louis XV stijl met marqueterie en verguld beslag.
#501Een paar blauw-wit porseleinen dekselpotten met draken in het decor.
#446Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableDim. 325 x 225cm -
#119Gaston De Vel“Watermolen te Retie” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd ‘96.
“Water mill in Retie” Watercolor on paper. Signed. Dated '96.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 220 / 360 -
#418Een Chinees porseleinen dekselpot met bloemen en hanentafereel beschilderd. Op houten sokkel.
Chinese porcelain lidded jar with flowers and a rooster scene painted. On wooden base.No longer availableDim. 26 x Ø21cmEstimate: € 80 / 120 -
#507Een paar Blanc de Chine tuinkrukjes met opschriften.
#498Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met mythisch tafereel in het decor.
#67Val Saint LambertEen lot van 6 kristallen Val Saint Lambert glazen met verschillende kleuren. Onderaan gemerkt.
#566Een Oosters handgeknoopte loper.
#271Christofle, ParisEen set tafellakens en servetten in doos, gemerkt “Christofle”.
A set of tablecloths and napkins in a box, marked "Christofle".No longer availableEstimate: € 50 / 80