Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.
Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.
Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.
Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.

Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.

A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.
Dim. h 29 cm
SKU: 1712240373.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #373
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #531
    Alfons De Roeck
    Period: 1896-1982

    “Maria met kind”. Een gepolychromeerd houten beeld. Onderaan gesigneerd.

    "Maria with child". A polychrome wooden sculpture. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #512
    Léon Delderenne
    Period: 1864-1921

    “Parkzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Park view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 90 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #147
    OM-10 Olympus

    Een lot met vintage camera Olympus OM-10 met 3 lenzen, standaard, groothoek en Vivitar zoom + cokin filters met ringen, flash. In bijhorende draagtas en infobundel.

    A lot with vintage camera Olympus OM-10 including 3 lenses - standard, wide-angle, and Vivitar zoom + cokin filters with rings, flash. Comes with a carrying case and information booklet.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #443

    Een lot bestaande uit 6 beeldjes van vissen in diverse materie; steen, brons, hout, etc. met diverse afkomst.

    A lot consisting of 6 fish figurines in various materials; stone, bronze, wood, etc. with diverse origins.
    No longer available
    Dim. 25 & ... & 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #655

    Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.

    Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #473

    Een aardewerken beeldje van een geknielde vrouw in Jaina Mayaanse stijl.

    A terracotta figurine of a kneeling woman in Jaina Mayan style.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #380

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht 0,52 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant and baguette cut diamonds with a total weight of 0.52 ct.
    No longer available
    Dim. 2,72 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #371

    Een oude handbeschilderde Chinese doos met deksel, papier-maché.

    An old hand-painted Chinese box with lid, made of papier-mâché.
    No longer available
    Dim. 25 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    D. Carlier

    “Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.

    "Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #324
    Dirk Stallaert

    Een schets van een halve plaat voor een album van Nero. Gesigneerd in potlood.

    A half-page sketch for a Nero album. Signed in pencil.
    No longer available
    Dim. 20 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #53

    Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

    A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #459
    Val Saint Lambert

    Acht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).

    A modern love couple sculpted in white marble.
    No longer available
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling 13 & 14 December van 10.00u tot 17.00u

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More