Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.

A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.
Dim. h 29 cm
SKU: 1712240373.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #373
Estimate: € 40 / 60

  • #15
    R.H. Marijnissen

    “Schilderijen Echt, Fraude, Vals. Moderne onderzoekingsmethodeen van de schilderijenexpertise”. In4°, linnen band. Ed. Elsevier Brussel-Amsterdam 1985. Met stofomslag. Zeer goede staat.

    "Paintings Genuine, Fraud, Fake. Modern research methods of painting expertise." In 4°, cloth binding. Pub. Elsevier Brussels-Amsterdam 1985. With dust jacket. Very good condition.
    Estimate: € 20 / 25
  • #448

    Een Chinese gesculpteerde koro op houten sokkeltje. Gesteund op 3 klauwpoten, met diverse ornamenten. In originele doos.

    A Chinese carved incense burner on a wooden pedestal. Resting on 3 clawed feet, with various ornaments. In original box.
    Dim. 18 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #442
    Jozef (Jef) Gastmans

    “WINTER 880801-0-”. Een schilderij, olieverf op doek, bovenaan gesigneerd “Antoon 88”, onderaan getiteld.

    "WINTER 880801-0-". A painting, oil on canvas, signed "Antoon 88" at the top, titled at the bottom.
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #411

    Een vaas in Chinees porselein, Dayazhai stijl, vogels en bloemen in het decor.

    A vase in Chinese porcelain, Dayazhai style, decorated with birds and flowers.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #530

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale Blauwe Topaas van 2,83 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,65 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central Blue Topaz of 2.83 ct. and diamonds with a total weight of 0.65 ct.
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 850 / 1000
  • #216

    Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.

    A bench for 2 persons in striped fabric.
    Dim. 93 x 111 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #619

    Dim. 28 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #327
    Rico

    Een vintage wereldbol, Nova Edizione Rico Firenze, made in Italy, schaal 1:35.000.000 uit 1977, verlicht.

    A vintage globe, Nova Edizione Rico Firenze, made in Italy, scale 1:35,000,000 from 1977, illuminated.
    Dim. h 55 x Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    “Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.

    "Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.
    Dim. 98 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #410

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,52 ct. F VS1.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.52 ct. F VS1.
    Dim. 4,30 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #568
    Hulschenreuther en Dupont- Fourdrigniers

    Een porseleinen servies van verschillende merken versierd met bloemen, waaronder diepe en platte borden, tassen en ondertassen, soepkommen en een melkkannetje. Alles samen 200 stuks.

    A porcelain dinner service by various brands decorated with flowers, including deep and flat plates, cups and saucers, soup bowls, and a creamer. A total of 200 pieces.
    Estimate: € 100 / 120
  • #485

    Een kom van Chinees blauw en wit porselein.

    A bowl made of Chinese blue and white porcelain.
    Dim. Ø39 cm, H. 17 cm
    Estimate: € 130 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00