Other lots in this auction
-
#531Alfons De RoeckPeriod: 1896-1982“Maria met kind”. Een gepolychromeerd houten beeld. Onderaan gesigneerd.
"Maria with child". A polychrome wooden sculpture. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#512Léon DelderennePeriod: 1864-1921“Parkzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Park view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 90 x 75 cmEstimate: € 200 / 300 -
#147OM-10 OlympusEen lot met vintage camera Olympus OM-10 met 3 lenzen, standaard, groothoek en Vivitar zoom + cokin filters met ringen, flash. In bijhorende draagtas en infobundel.
A lot with vintage camera Olympus OM-10 including 3 lenses - standard, wide-angle, and Vivitar zoom + cokin filters with rings, flash. Comes with a carrying case and information booklet.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#443Een lot bestaande uit 6 beeldjes van vissen in diverse materie; steen, brons, hout, etc. met diverse afkomst.
A lot consisting of 6 fish figurines in various materials; stone, bronze, wood, etc. with diverse origins.No longer availableDim. 25 & ... & 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#655Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#473Een aardewerken beeldje van een geknielde vrouw in Jaina Mayaanse stijl.
A terracotta figurine of a kneeling woman in Jaina Mayan style.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#380Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht 0,52 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant and baguette cut diamonds with a total weight of 0.52 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 600 / 700 -
#371Een oude handbeschilderde Chinese doos met deksel, papier-maché.
An old hand-painted Chinese box with lid, made of papier-mâché.No longer availableDim. 25 x 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#329D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#324Dirk StallaertEen schets van een halve plaat voor een album van Nero. Gesigneerd in potlood.
A half-page sketch for a Nero album. Signed in pencil.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#53Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.
A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#459Val Saint LambertAcht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).
A modern love couple sculpted in white marble.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 80 / 120




