#659Boch Frères Keramis - La LouvièreEen vintage servies met mauve bloemendecor, 10 diepe, 10 gewone (1 met schilfer) en 12 dessertborden. Met twee terrines (één met onderschaal) en slakom. Gemerkt ‘Vepe’ & Tournai.
A vintage dinnerware set with mauve floral decor, 10 soup plates, 10 dinner plates (1 with chip), and 12 dessert plates. Includes two tureens (one with underplate) and a salad bowl. Marked 'Vepe' & Tournai.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#135Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met centrale briljanten gezamenlijk 1,08 ct. HVS2 en briljanten gezamenlijk 0,28 ct. FVVS1.
A pair of 18kt rose gold earrings set with central brilliant-cut diamonds totaling 1.08 ct. HVS2 and brilliant-cut diamonds totaling 0.28 ct. FVVS1.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 2100 / 2300 -
#230Een 14 kt witgouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
A 14kt white gold ring set with approximately 0.80 ct of diamonds.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 800 / 1000 -
#421Een Chinees gesculpteerde puzzelbal in Jade.
A Chinese carved puzzle ball in Jade.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 100 / 150 -
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800 -
#185Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte broche bezet met een saffier van +- 1 ct. en fijne pareltjes.
An 18 kt yellow gold filigree brooch set with a approximately 1 ct. sapphire and fine pearls.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 300 / 400 -
"Color explosion", a painting, oil on panel, signed by Rigobert Haeck.No longer availableDim. 109 x 122 cmEstimate: € 150 / 250