Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.

A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.
Dim. h 29 cm
SKU: 1712240373.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #373
Estimate: € 40 / 60

  • #314
    E. Haagemans

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd E. Haagemans.

    "Still life with fruit," a painting, oil on panel, signed E. Haagemans.
    Dim. 28.5 x 39.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #456

    Een mechanisch geweven tapijt met geometrisch patroon.

    A mechanically woven carpet with a geometric pattern.
    Dim. 306x206 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #279

    “IJzerbrug, Diksmuide”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Ijzerbrug, Diksmuide." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 55 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #238

    “St. Nicolas van Myra.” Een 19e eeuwse Griekse icoon gemaroufleerd doek op paneel.

    "St. Nicholas of Myra." A 19th-century Greek icon on cloth marouflaged on panel.
    Dim. 50 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #197

    Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.

    A round butler's mirror.
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #236

    Een trapeziumvormige kast met vijftien laden met houten trekkers.

    A trapezoid-shaped cabinet with fifteen drawers and wooden pulls.
    Dim. 101 x 102
    Estimate: € 150 / 200
  • #316
    Bima Profi

    Een vintage architectenstoel, gemerkt Bima Profi.

    A vintage architect's chair, marked Bima Profi.
    Dim. 100 x 45 x 50 xm
    Estimate: € 60 / 80
  • #77
    Charles Catteau Boch La Louvière

    Een porseleinen sierschotel met opschrift “A ses enfants prisonniers militaires politiques et deportes, 1940-1945”, gesigneerd Ch. Catteau en verso gemerkt.

    A porcelain decorative plate inscribed "To his children imprisoned as political and military deportees, 1940-1945", signed by Ch. Catteau and marked on the back.
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #84
    S. De Cnodder

    “Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.

    "Room still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #692
    Lena Switsers

    “Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011. Zonder glas.

    "Landscape in the Alps." Oil on paper. Signed. Dated 2011. Glas missing.
    Dim. 62 x 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #657
    Eug. De Seyn

    “Geschied-en aardrijkskundig Woordenboek der Belgische Gemeenten”. In 4°, hardcover, gesigneerd. In twee delen met talrijke afbeeldingen. Ed. Bieleveld, Brussel. Zeer goede staat.

    "Historical and geographical Dictionary of the Belgian Municipalities". In 4°, hardcover, signed. In two parts with numerous illustrations. Pub. Bieleveld, Brussels. Very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #168

    Een Griekse Oenochoe vaas uit de Romeinse periode in rood aardewerk met zwarte personages Heshaïstos en Silenoï.

    A Greek Oenochoe vase from the Roman period in red terracotta with black figures of Hephaestus and Silenus.
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00