#15R.H. Marijnissen“Schilderijen Echt, Fraude, Vals. Moderne onderzoekingsmethodeen van de schilderijenexpertise”. In4°, linnen band. Ed. Elsevier Brussel-Amsterdam 1985. Met stofomslag. Zeer goede staat.
"Paintings Genuine, Fraud, Fake. Modern research methods of painting expertise." In 4°, cloth binding. Pub. Elsevier Brussels-Amsterdam 1985. With dust jacket. Very good condition.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#442Jozef (Jef) Gastmans“WINTER 880801-0-”. Een schilderij, olieverf op doek, bovenaan gesigneerd “Antoon 88”, onderaan getiteld.
"WINTER 880801-0-". A painting, oil on canvas, signed "Antoon 88" at the top, titled at the bottom.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale Blauwe Topaas van 2,83 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,65 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central Blue Topaz of 2.83 ct. and diamonds with a total weight of 0.65 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 850 / 1000 -
#216Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.
A vintage globe, Nova Edizione Rico Firenze, made in Italy, scale 1:35,000,000 from 1977, illuminated.No longer availableDim. h 55 x Ø 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159“Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.
"Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#410Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,52 ct. F VS1.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.52 ct. F VS1.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 650 / 750 -
#568Hulschenreuther en Dupont- FourdrigniersEen porseleinen servies van verschillende merken versierd met bloemen, waaronder diepe en platte borden, tassen en ondertassen, soepkommen en een melkkannetje. Alles samen 200 stuks.
#485Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
A bowl made of Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. Ø39 cm, H. 17 cmEstimate: € 130 / 150