• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.

A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.
Dim. h 29 cm
SKU: 1712240373.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #373
Estimate: € 40 / 60

  • #380

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht 0,52 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant and baguette cut diamonds with a total weight of 0.52 ct.
    Dim. 2,72 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #437
    Life Like Trains Atlas

    Een lot vintage N schaal Diesel locomotieven, bestaande uit een Life Like 7922 “Lehigh Valley”, in originele verpakking. En een Atlas “Southern”, vermoedelijk niet in originele verpakking.

    A lot of vintage N gauge Diesel locomotives, including a Life Like 7922 "Lehigh Valley" in original packaging. And an Atlas "Southern", likely not in original packaging.
    Dim. 19 & 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #378
    Imari

    Een Imari Japans porseleinen dekselvaas met meerkleurig floraal decor en met een Fo-hond bovenaan. Barstje onderaan het deksel door productie bakfout.

    An Imari Japanese porcelain lidded vase with multicolored floral decoration and foo-dog on top. Crack at the bottom of the lid due to a production defect.
    Dim. 42 x Ø 18 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #655

    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #451

    Een verzameling van 170 oude munten. “Armement Charles II 1666”, jeton. Archeologische vondsten Syrië, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italië, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. België 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. En kleinere stukken voor W.O. II. Evenals 136 munten en penningen uit België, Nederland, Frankrijk en Duitsland.

    A collection of 170 old coins. "Armament Charles II 1666", token. Archaeological finds from Syria, 1 Sk897, 1916. U.K. George III 1806. Italy, Victor-Emmanuel 5 Lire. 1/2 $ Kennedy 1964, 25 ct Liberty 1948, 1960, 5 ct, 1 dime. Belgium 500 F, 1980 x 2, 250 F, 1976, 100 f, 1949, 1951, 50 F x 2, 20 f, 1931, Leopold II 5 F. And smaller pieces pre-World War II. Also, 136 coins and medals from Belgium, the Netherlands, France, and Germany.
    Estimate: € 120 / 150
  • #346

    Een rond vintage salontafeltje uit metaal en hout met bolle bodem.

    A round vintage coffee table made of metal and wood with a curved bottom.
    Dim. 38 x Ø 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #575

    een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.

    A vintage plastic lamp with 4 dolphins.
    Dim. 43 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #2
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Hotel de Roos op st. Anneke”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin en gedateerd 1938.

    "Hotel de Roos on St. Anneke", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin and dated 1938.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #505

    Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Met restauratie.

    A large African earthenware decorative bowl. Restoration present.
    Dim. 22 x Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #261
    Steiff, Germany
    Period: 1994

    “Eisbär 30 for Märklin”, een pluche ijsbeer geproduceerd voor de 70ste verjaardag van Märklin door Steiff in 1994. Nr 999758.

    "Eisbär 30 for Märklin," a plush polar bear produced by Steiff for Märklin's 70th anniversary in 1994. No. 999758.
    Dim. 31 x 55 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #416

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted rug with geometric decoration.
    Dim. 160 x 113 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #210

    Een 18 kt witgouden halsketting met hanger met een centrale robijn van 0,63 ct. briljanten met een gezamenlijke 0,54 ct.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant featuring a central ruby of 0.63 ct. Diamonds totaling 0.54 ct.
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 1000 / 1200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00