Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.

A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.
Dim. h 29 cm
SKU: 1712240373.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #373
Estimate: € 40 / 60

  • #593
    Mont Blanc

    Een zwart lederen handtasje, gemerkt Mont Blanc.

    A black leather handbag, marked Mont Blanc.
    Dim. 13 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #16

    Een massief eikenhouten kerkkandelaar.

    A solid oak church candlestick.
    Dim. 126 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26

    Een donker eikenhouten tafel met rond blad. Onderaan de voet enige schilferschade.

    A dark oak table with a round top. Some chipping damage present at the base of the foot.
    Dim. 76 x Ø 120 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #175

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een pearshape diamant van +- 0,25 ct. en robijn van +- 0,60 ct.

    An 18 kt yellow gold necklace set with a pear shape diamond of approximately 0.25 ct. and ruby of approximately 0.60 ct.
    Dim. 4 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #602
    Tay, Italia

    Een vintage porseleinen beeld van een flamingo’s. Onderaan gesigneerd; “Tay, Made in Italy” en met label gemerkt.

    A vintage porcelain statue of flamingos. Signed "Tay, Made in Italy" at the bottom; marked with a label.
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #583

    Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.

    A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.
    Dim. H. 24 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #265

    Een vintage design teakhouten salontafeltje. Vermoedelijk “FM Formule Meubelen”, model N°4037A.

    A vintage design teak coffee table. Presumably "FM Formule Meubelen", model N°4037A.
    Dim. 46 x 100 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #63

    Een groot lot papieren betaalbiljetten.

    A large lot of paper payment notes.
    Estimate: € 60 / 80
  • #150

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een parel.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds weighing approximately 0.60 ct. in total, and a pearl.
    Dim. 5,25 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #228
    Delvaux

    Een vintage lederen Delvaux handtas, model Saint Raphael, 1963. Inclusief aankoopbewijs “Exclusivités Delvaux”, Antwerpen. Binnenin met label gemerkt en met bijbehorende stofzak.

    A vintage leather Delvaux handbag, Saint Raphael model, 1963. Includes purchase receipt from "Exclusivités Delvaux", Antwerp. Labeled inside with accompanying dust bag.
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #629
    Staf Beerten
    Period: 1930-2019

    "Flower still life." A painting, mixed media on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 56 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #504
    Marechal

    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 300 / 500

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00