#357Een lot van 9 stuks oud tin bestaande uit 5 koffie- en theepotten, 3 borden en een maatbeker.
A lot of 9 pieces of old pewter consisting of 5 coffee and teapots, 3 plates, and a measuring cup.No longer availableDim. h 30 cm 8,7kgEstimate: € 60 / 80 -
#282Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.
#414Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.
"Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#47Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.
A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.No longer availableDim. 9 x 21 cmEstimate: € 60 / 90 -
#216Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.
#486HerizEen Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 385x276 cmEstimate: € 150 / 250 -
#340Gamages London“Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800 -
#445Een moderne witgouden ring van bewogen vorm.
A modern white gold ring of flowing form.No longer availableDim. 8,83 g brutEstimate: € 400 / 500 -
#136Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
A solid oak bookcase with 2 doors.No longer availableDim. 203 x 161 x 69 cmEstimate: € 40 / 60