Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.

A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.
Dim. h 29 cm
SKU: 1712240373.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #373
Estimate: € 40 / 60

  • #571
    Winterling, Bavaria

    Een vintage gedeelte servies, Winterling Marktleuthen. Met blauwe en vergulde rand. 50 stuks.

    A vintage part of a set of dishes, Winterling Marktleuthen. With blue and gilded rim. 50 pieces.
    Estimate: € 50 / 60
  • #659
    Boch Frères Keramis - La Louvière

    Een vintage servies met mauve bloemendecor, 10 diepe, 10 gewone (1 met schilfer) en 12 dessertborden. Met twee terrines (één met onderschaal) en slakom. Gemerkt ‘Vepe’ & Tournai.

    A vintage dinnerware set with mauve floral decor, 10 soup plates, 10 dinner plates (1 with chip), and 12 dessert plates. Includes two tureens (one with underplate) and a salad bowl. Marked 'Vepe' & Tournai.
    Estimate: € 60 / 80
  • #135

    Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met centrale briljanten gezamenlijk 1,08 ct. HVS2 en briljanten gezamenlijk 0,28 ct. FVVS1.

    A pair of 18kt rose gold earrings set with central brilliant-cut diamonds totaling 1.08 ct. HVS2 and brilliant-cut diamonds totaling 0.28 ct. FVVS1.
    Dim. 3,32 g
    Estimate: € 2100 / 2300
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een set van 2 drageoirs van kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de punt van 1 deksel.

    A set of 2 colorless crystal sweetmeat jars, Val Saint Lambert. Minor flakes on the tip of 1 lid.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #423

    Een koperen scheepsbel waarop de vermelding ‘ZEEWIND’ en datum 12-4-50 met smeedijzeren wandbevestiging.

    A copper ship's bell with the inscription 'ZEEWIND' and date 12-4-50 with wrought iron wall mounting.
    Dim. h 16 x Ø 23 cm (bel)
    Estimate: € 80 / 120
  • #230

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A 14kt white gold ring set with approximately 0.80 ct of diamonds.
    Dim. 4,05 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #329
    D. Carlier

    "Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #390

    Een paar 18 kt wit- en geelgouden oorbellen bezet met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.

    A pair of 18k white and yellow gold earrings set with a total weight of 0.48 ct.
    Dim. 6,60 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #421

    Een Chinees gesculpteerde puzzelbal in Jade.

    A Chinese carved puzzle ball in Jade.
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #185

    Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte broche bezet met een saffier van +- 1 ct. en fijne pareltjes.

    An 18 kt yellow gold filigree brooch set with a approximately 1 ct. sapphire and fine pearls.
    Dim. 4,10 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #454
    Rigobert Haeck
    Period: 1912 -

    “Kleurexplosie”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Rigobert Haeck.

    "Color explosion", a painting, oil on panel, signed by Rigobert Haeck.
    Dim. 109 x 122 cm
    Estimate: € 150 / 250

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00