• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.

A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.
Dim. h 29 cm
SKU: 1712240373.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #373
Estimate: € 40 / 60

  • #264
    Mavy

    “Nederlands zeezicht bij nacht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd Mavy.

    "Dutch maritime scene at night", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed by Mavy.
    Dim. 60 x 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372

    Een kunstfoto, detail van een Alfa Romeo Spider, onleesbaar gesigneerd en genummerd 28/100.

    A fine art photograph, detail of an Alfa Romeo Spider, signed illegibly and numbered 28/100.
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #529

    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #229

    Een vaas op piedouche van porselein, rijkelijk verguld en versierd met Napoleontische scènes. Oren in de vorm van odalisken.

    A porcelain vase on a pedestal, richly gilt and decorated with Napoleonic scenes. Handles shaped like odalisques.
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #163

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 13 grote vorken en 1 kleine, 13 grote lepels en 1 kleine, gemerkt “VK” (Van Kempen en Begeer) met Leeuw II (835‰), en bijgevoegd een soeplepel.

    A set of silver cutlery, comprising 13 large forks and 1 small, 13 large spoons and 1 small, marked "VK" (Van Kempen en Begeer) with Lion II (835‰), and includes a soup ladle.
    Dim. 1820g - 835‰
    Estimate: € 900 / 1100
  • #185

    Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte broche bezet met een saffier van +- 1 ct. en fijne pareltjes.

    An 18 kt yellow gold filigree brooch set with a approximately 1 ct. sapphire and fine pearls.
    Dim. 4,10 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #57
    Gucci

    Een nachtblauw lederen handtas. Gemerkt. Gedragen staat.

    A midnight blue leather handbag. Marked. Shows signs of wear.
    Dim. H. 27 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #68
    Y. Lohe

    “Omhelzing”. Bronzen groep op koperen voetstuk. Gemerkt in de basis.

    "Embrace". Bronze group on copper pedestal. Marked on the base.
    Dim. H. 27 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #495
    Paul Sersté

    Dim. 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #539

    Een vintage koperen luchter met 6 lichtpunten, opaline glas en versierd met een vogel.

    A vintage copper chandelier with 6 light points, opaline glass, and decorated with a bird.
    Dim. 40 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554

    Een 19de eeuwse klassieke staande klok.

    A 19th century classic grandfather clock.
    Dim. h 217 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #161

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jar with sculpted face. Peru.
    Dim. 28 x 18 cm
    Estimate: € 250 / 450

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00