#99Een gevarieerd lot textiel, waaronder kant, haakwerk en twee sjaals.
A varied lot of textiles, including lace, crochet, and two scarves.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#195Josée Melsen‘Paardenhoofd’, olieverf op papier. Getekend ‘J. Melsen’.
#110Een paar Vieux Bruxelles vaasjes, met schade.
#32Een kraagvaas van meerkleurig porselein op een houten voetje, onderaan gemerkt ‘Japan Decor’.
A collar vase made of multicolored porcelain on a wooden base, marked 'Japan Decor' at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 49 cmEstimate: € 20 / 30 -
#233Een massief eikenhouten plantenstaander met gedraaide voet. Bovenaan gelijmd.
A solid oak plant stand with a twisted base. Glued at the top.No longer availableOnline onlyDim. 109 x 27 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#206‘Zonder titel’. Twee monoprints getekend A. M. C. 2008 & 2013.
'Untitled'. Two monoprints signed A. M. C. 2008 & 2013.No longer availableOnline onlyDim. 23/30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#173“Blue”, een zeefdruk, gesigneerd en genummerd.
#320Een art deco piano stoeltje met witlederen zitting.
An Art Deco piano stool with a white leather seat.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 56,5 x 33,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#288Een kommetje van gedecoreerd Afrikaans brons, met een decor van geometrische patronen en vissen.
A small bowl made of decorated African bronze, featuring geometric patterns and fish.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 10, Ø 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#135Een opgezette vlinder in strak zwarte kader.
A mounted butterfly in a sleek black frame.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#208Constant Baele‘Ruige golven’, een aquarel. Getekend C. Baele.
'Rough Waves', a watercolor. Signed by C. Baele.No longer availableOnline onlyDim. 28/53 cmEstimate: € 30 / 50