Een paar rechthoekige glazen vazen met decors naar Mucha. Decor “Moon en Stars”.

A pair of rectangular glass vases with Mucha-inspired decorations. Decorated with "Moon and Stars."
Dim. H. 30 cm
SKU: 2502250221.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #221
Estimate: € 50 / 80

  • #444
    Sadeleer

    “Huizen bij een binnenhaven”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.

    "Houses near an inner harbor". Gouache on paper. Signed.
    Dim. 32.5 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #465
    Gamages London

    “Race Calendar”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Race Calendar." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 100 / 150
  • #429
    H. Les...

    “Vrouw in een bosrijk landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Woman in a wooded landscape". Oil on panel. Signed.
    Dim. 23 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #62
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    Een Litho, gericht aan mijnheer Cluydts, 29-11-1936, gesigneerd A. Ost, gesigneerd binnen en buiten de plaat. Toegevoegd een kader met een prent voor een tentoonstelling van Alfred Ost in 1945.

    A lithograph, addressed to Mr. Cluydts, 29-11-1936, signed A. Ost, signed within and outside the plate. Added a frame with a print for an exhibition of Alfred Ost in 1945.
    Dim. 18.5 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #106
    Longwy

    Een piëdestal in Chinoiserie, gesculpteerd hout en 2 tegels gemerkt Longwy. Restauratie aan één poot.

    A Chinoiserie pedestal, carved wood with 2 tiles marked Longwy. Restoration to one leg.
    Dim. 76 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #499
    Daeye

    “Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Girl portrait". Oil on panel. Signed.
    Dim. 38,5 x 28 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #316

    Een ronde massief houten gesculpteerde salontafel in Chinese stijl met glazen blad.

    A round solid wood carved coffee table in Chinese style with glass top.
    Dim. h 51 x Ø 81 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162
    Hilaire Vanbiervliet
    Period: 1891 - 1982

    “Oude dame in het dorp”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Hil. Vanbiervliet.

    "Old lady in the village", a painting, oil on board, signed Hil. Vanbiervliet.
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #549
    Vier Tasca Capodimonte

    “Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #492

    Een vintage spiegel met organisch gevormde rand in teak.

    A vintage mirror with an organically shaped edge in teak wood.
    Dim. 82 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #268
    Wiskemann

    Een groot verzilverd dienblad, onderaan gemerkt Wiskemann. Bijgevoegd een lot varia verzilverd bestek, bestaande uit lepeltjes, vorken, etc.

    A large silver-plated serving tray, marked Wiskemann at the bottom. Also included is a lot of various silver-plated cutlery, including spoons, forks, etc.
    Dim. 57 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00