#324De Coene“Interieur met belezen man”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd ‘De Coene’. Alsook op de achterzeide een schilderij van een jongeman met ontblote borstkas.
#314Jos Stockbroeckx“Hoeve bij de beek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#18Een lot van 4 wandelstokken uit de eerste helft van vorige eeuw.
#461Een olifant van veelkleurig porselein. Chinees werk.
#97Een Marie-Therèse luchter met 6 lichtpunten en kristallen bellen.
A Marie-Therèse chandelier with 6 light points and crystal droplets.No longer availableDim. h 60 x Ø 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#499Daeye“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#224“Just a boy and his dog”, een reproductie, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Lenaers.
#156Een paar girandoles van kristal en koper in Régencestijl.
"The lovers," a group in biscuit with a lady playing music and men with fruit. Added a statue of a girl in resin.No longer availableDim. 28 x 30 x 15 cmEstimate: € 15 / 25