#273
#117
Twee Japanse geishapoppen op houten voetstuk.
#224
Een gedraaide houten sokkel.
#86
Een gebeeldhouwd houten zeepaardje met parelmoeren oog.
Hippocampe en bois sculpté avec oeil en nacre.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 59 cmEstimate: € 15/25 -
#275
Een roodgelakt Chinees houten dienblad met een drakendecor.
#246
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 25/35 -
#286Atlas Editions
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 25/35 -
#131
#111
Een flesvaas van groen glaspasta.
#165
Een vaas van gekleurd kristal. Zonder merk.
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#230
Een paar geëmailleerde metalen dienbladen.
Une paire de plateaux en métal émaillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 40 x 60 & 41 x 70 cmEstimate: € 15/25