Other lots in this auction
-
#17
“Burlend hert”. Een gepatineerd koperen beeldje op marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 21 x 20 x 10 cmEstimate: € 35 / 45 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#1
Twee lampes belges met opaalglazen coupes, waarbij één met gedreven messingen montuur. Enkele beschadigingen. We voegen er een brandstofkan aan toe.
Deux lampes belges avec coupes en opaline dont une avec monture en laiton repoussé. Quelques dégâts. Nous y ajoutons un bidon d'essence.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 69 & 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#265
“Kapelaltaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achter glas.
Autel de la chapelle. Huile sur panneau. Signée. Sous verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#20
Een zwartgelakt houten cartelklok met handgeschilderd bloemendecor in de geest van de Neuchateloises.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#33
“Personages bij een boerderij”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22 x 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
#12
Twee groepen van meerkleurig italiaans kunststof. Capodimonte en Florence, met gekroonde N.
Deux groupes de plastique italien multicolore. Capodimonte et Florence, avec N couronné.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h:17 - 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#65
“Lezende dame”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Dame lectrice". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 38 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#240
Vijf houten beeldjes in de vorm van diverse dieren. Drie olifanten, een neushoorn en een antilope.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cm - 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#105
“Romain Malfliet, het land van Waas”. Willem Persoon. Ed. Danthe. Sint Niklaas, 1979. Gesigneerd door de kunstenaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 15 / 20 -
#115Bernadette Vincken
Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158
Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15 / 20