Similar lots by type
-
#256Een loper. Handgeknoopt.
Un couloir en laine noué main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#253Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#166“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#131Een paar reproducties.
Une paire reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#255Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#159“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#193“Boerin met kippen op het binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1959.
“Fermière et poules dans une basse-cour”. Huile sur panneau. Signé et daté 1959.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 62 cmEstimate: € 60 / 100 -
#299“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#157Een verzilverd metalen waterkan.
Un pichet à eau en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#173“Moeder en kind”. Een reproductie naar een werk van G. Tarantino.
Mère et enfant. Une reproduction d'après une oeuvre de G. Tarantino.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 49 cmEstimate: € 10 / 20 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#237Een mandje en een vaasje van geslepen kristal.
Un panier et un vase en cristal taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#246Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 20 / 30 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#179“Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.
Composition avec des roses. Une lithographie d'après une oeuvre de Raoul Dufy.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 56 cmEstimate: € 15 / 20 -
#146Y. Dereume“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#300Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#194Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.
Ouvrage congolaise.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#219Hélène Van Hagendoorn“Waterval”. Olieverf op doek. Monogram Hélène Van Hagendoorn.
“Cascade”. Huile sur toile. Monogramme d’Hélène Van Hagendoorn.No longer availableOnline onlyDim. 116 x 98 cmEstimate: € 50 / 100 -
#282M. Codden“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#290Huysmans“Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.
“Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#211Roeland Gyssels“Toegang tot een kerkhof”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 69/250 buiten de plaat.
Entrée d'un cimetière. Une eau-forte. Signée et numérotée 69/250 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 34 cmEstimate: € 20 / 30 -
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#289Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59“Rozen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Roses”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#96Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.
Une paire de coupes en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#273Dyckmans“Fiery planety 26”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Fiery planety 26”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#269Paul SzternfeldPeriod: °1939“Borinage 1985”. Een foto. Gesigneerd.
Borinage 1985 . Une photo. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#276“Drie vrouwen”. Een Indische gouache op zijde.
Trois femmes . Une gouache indienne sur soie.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#244Marcel Beerten e.a. “Twintig Eeuwen Vlaanderen”. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 delen in kunstlederen band.
Marcel Beerten et al. Vingt siècles de Flandre. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 volumes en reliure simili cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#62Donald Watson“Schots kustgezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Vue de la côte écossaise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘96.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#68J. Dekoster“Binnenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
“Cour intérieure”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 34 cmEstimate: € 40 / 80 -
#277P. Peelman“Personages en paardenkar op het binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages et char à cheval dans une cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#60“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#125“Vrouwenhoofd”. Een aardewerken beeld op houten sokkel.
Tête de femme. Une sculpture en terre cuite sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80

