#62“Chinees landschap”. Een in reliëf aangebracht olieverfschilderijtje op board.
"Chinese landscape". An embossed oil painting on board.No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 25,5 cmEstimate: € 45 / 60 -
#60Raph“Strandzicht.” Zwart-wit foto. Gesigneerd en gedateerd 1953.
#121“Bloemen in vaas”. Een schilderij, olieverf op paneel, bloemstilleven. Onderaan mogeijk gesigneerd “André Dillen”.
#19“Parkzicht” & “gebladerte”. Een paar aquarellen op papier. Zonder signatuur.
#45E. Kovak“Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Portrait Girl” painting oil on panel, portrait girl, signed and dated '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#32Een ovale spiegel in vergulde houten lijst. Schade aan de lijst.
#120Didier Nemerlin“Bruxelles”. Een litho op papier met onderaan opschrift “A Bruxelles, A l’angle du Quai-aux-Briques et du Marché-aux-Parcs, “Le Cheval Marin” 1680”. Binnen de plaat gesigneerd “Didier Nemerlin 79”. Buiten de plaat genummerd “1000-338”.
"Bruxelles". A lithograph on paper with the inscription at the bottom “A Bruxelles, A l'angle du Quai-aux-Briques et du Marché-aux-Parcs, “Le Cheval Marin” 1680”. Signed inside the plate "Didier Nemerlin 79". Numbered outside the plate "1000-338".No longer availableOnline onlyDim. 62 x 46cmEstimate: € 40 / 50 -
#126André Dillen“Boomkapel”. Een ets op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 12/15.
#27Een gekleurde houtsnede. Gemonogrameerd.
A coloured woodcut. Monogrammed.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#123S. DewaelPeriod: 1974“Gestileerde Flora”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “S Dewael”.
“Stylized Flora”. A painting, oil on canvas. Signed on the bottom "S Dewael".No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29cmEstimate: € 20 / 30
#26Vetters“Onkruid.” Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
An etching. Signed and numbered 6/10 outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#40“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
#160Cornelis Visscher‘Berghem Delinea’, een kopergravure met een dame op een ezel, een man, een hond en 3 koeien door Cornelis Visscher.
'Berghem Delinea', a copper engraving with a lady on a donkey, a man, a dog and 3 cows by Cornelis Visscher.No longer availableOnline onlyDim. h 27 x b 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#144“Bloemen in vaas”. Een aquarel op papier, bloemstilleven, onderaan niet leesbaar gesigneerd.
#7Jozef Van SnickPeriod: 1860 - 1945“De drinkers”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1886 in de plaat. Vochtvlek onderaan.
#84Théo Idserda“Vissersboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Fishing Boats". Watercolor on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 66 x 89 cmEstimate: € 80 / 120 -
#90“Vanitas”. Olieverf op doek. Restauratie.
"Vanity". Oil on canvas. Restoration.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#119MuranoEen Murano spiegel met houten frame en glazen ornamenten. Enkele bladstukken aan bovenzijde afgebroken.
A Murano mirror with a wooden frame and glass ornaments. Some leaf pieces broken off at the top.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 41cmEstimate: € 100 / 120 -
#2Carlo Tarras“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
#85M. Op de Beeck“Dieseghemhoeve te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Farm view.” Oil on canvas. Bears signature 'Bergen'No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 35 / 45