Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar reproducties van Griekse iconen.

Een paar reproducties van Griekse iconen.

Paire de reproductions d’icônes grecques.
Online only
Dim. 41 x 31 en 39 x 30 cm
SKU: 0104190085.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #85
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #215

    “St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.

    “St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 40 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #52

    Een albasten vaasje, versierd met een ingelegd bladerdecor van malachiet, parelmoer en andere mineralen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #274

    Twee scheepsmaquettes, waarbij een motorboot en een zeilboot.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #40

    “Personages met bal”. Twee beelden van gepolychromeerd hout in de stijl van Botero.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 & 25 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #176
    R. Brogniet

    “Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #46

    Een lampenvoet van Chinees aardewerk in de vorm van een dekselvaas, gedecoreerd met een draak in reliëf.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #170

    “Portret van een man”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.

    “Portrait d’un homme”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #68

    “Vrouw met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #144

    Vijf chromo-albums: - Drie albums over aardrijkskunde, uitgegeven door Chocolade Jacques. - Twee albums over Belgische folklore, uitgegeven door Côte-d’or.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #242
    A. Van den Dries

    “Landschap in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage en Campine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12
    Beloutj

    Een Oosters wollen bidkleed.

    Un tapis de prière d’Orient en laine.
    No longer available
    Online only
    Dim. 92 x 136 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #296
    L. Baguet

    “Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More