Een paar rijkelijke gebeeldhouwde eikenhouten stoelen. Gebogen armleuningen eindigend in hoofden, opengewerkte ruggen en voorste poten met een wielmotief en een wapenschild.

A pair of richly carved oak chairs. Curved armrests ending in faces, openwork backs, front legs with a wheel motif, and a coat of arms.
Dim. H. 105 cm
SKU: 2705250096.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #96
Estimate: € 120 / 200

  • #538
    Brentleigh Ware

    Een set van 2 art-deco vazen, Brentleigh Ware, gemerkt Ballina England. Bij één vaas lichte glazuurschade.

    A set of 2 art-deco vases, Brentleigh Ware, marked Ballina England. One vase has minor glaze damage.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #47

    Tea caddy. 19e eeuwse Engelse theedoos met twee compartimenten en een mengschaaltje. Mahonie met parelmoer inlegwerk.

    Tea caddy. 19th-century English tea box with two compartments and a mixing bowl. Mahogany with mother-of-pearl inlay.
    Dim. H 15, B 28, D 15 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #394

    Theo Idserda. “Vissersboten in de haven”. Gemengde techniek. Gesigneerd.

    Theo Idserda. "Fishing Boats in the Harbor". Mixed technique. Signed.
    Dim. 67 x 89 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219
    Cureken

    “Opvliegende eenden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Flying Ducks," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #218

    Een zilveren sleutelhanger, als geschenk aan de passagiers van dit legendarische vliegtuig, gemerkt 925, 25 gram.

    A silver keychain, given as a gift to the passengers of this legendary airplane, marked 925, 25 grams.
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #527

    Een paar tweearmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. 1 van de 2 is getekend ‘Val Saint Lambert’.

    A pair of two-armed candlesticks made of cut colorless crystal. One of the two is signed 'Val Saint Lambert'.
    Dim. H 11, B 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #333

    Een Hollywood Regency tafellamp, messing en pyriet, in de geest van Willy Daro.

    A Hollywood Regency table lamp, brass and pyrite, in the style of Willy Daro.
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #291

    Een dienblad met spiegel en verguld metalen galerij, evenals een klein schaaltje van geslepen kristal met verguld metalen voetje.

    A tray with mirror and gilded metal gallery, as well as a small dish of cut crystal with a gilded metal base.
    Dim. 41 x 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #64

    ‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    ‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #242
    Guy Van den Bulcke

    Twee werken door Guy Van Den Bulcke. Een ets en een monoprint, getekend buiten de plaat.

    Two works by Guy Van Den Bulcke. An etching and a monoprint, signed off the plate.
    Dim. 40/29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #61

    Een set van twee Imari gemberpotten. Met landschappen als decor.

    A set of two Imari ginger jars. Decorated with landscapes.
    Dim. Hoogte 26, Ø 21 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #189

    ‘Trekpaarden aan het werk’. Olieverfschilderij op doek, onleesbaar getekend. Naar de 19e eeuw.

    ‘Draft horses at work’. Oil painting on canvas, signed illegibly. From the 19th century.
    Dim. 51/73 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00