#219Twee studies naar vrouwelijk naakt. Rood krijt op doek, getekend E. Steel.
#197“Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.
#119Brugge. Kleurenets door Alfred van Neste.
#48Een lot van 3 replica officierssabels, naar de 19de eeuw.
#137‘Compositie’, inkt op papier. Draagt handtekening. Corneille, ‘60.
#27Een Yashica-D camera. Copal MXV, made in Japan.
#67Een paar zilveren kandelaars. Gemerkt ‘Garden silversmiths LTD, Sterling weighed. Toegevoegd een verzilverd doosje met een munt op het deksel.
#290Een halssnoer met bijpassende armband bezet met verschillende donker grijze barokparels en met verguld slot.
#226Een bergère oorfauteuil met beige bekleding.
A bergère ear armchair with beige upholstery.No longer availableDim. H 107, B 77, D 75 cmEstimate: € 60 / 80