Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar roodkoperen kandelaars, versierd met barokke dolfijnen in een fries. XIXe eeuw.

Een paar roodkoperen kandelaars, versierd met barokke dolfijnen in een fries. XIXe eeuw.

Une paire de candélabres en cuivre rouge, décoration de dauphins baroques dans la frise. XIXème siècle.
Online only
Dim. h: 27 cm
SKU: 2104200395.
Category: Koper.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #395
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #211

    Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.

    Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #67

    Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.

    Deux chandeliers du XIXième siècle en laiton massif.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #121

    Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.

    Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #347

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #137

    Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.

    Un grand et un petit candélabre en laiton. Style Baroque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 & 61 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #377

    Een lot van vier koperen waterketels.

    Lot de quatre bouilloires en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #40

    Een messingen koebel met lederen riem.

    Une cloche à vache en laiton et ceinture en cuir.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 67 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #398

    Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #271

    Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.

    Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #265

    Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.

    Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #163

    Twee porseleinen bordjes, waarbij het kleine Chinees, met een blauw-wit landschapsdecor, het andere Japans, met een floraal decor. Het eerste met een haarscheur en schilver. Beide XIXe eeuw.

    Deux assiettes en porcelaine, dont une petite chinoise, avec un décor de paysage bleu et blanc, l’autre assiette est japonaise, avec un décor floral. L’assiette chinoise comporte un cheveu et un écla.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 16 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #290

    “Sint-Joris” en een vier-heiligen-icoon met Maria, Christus Pantocrator, Sint-Nicolaas. Twee Griekse iconen met heiligenvoorstellingen.

    Deux icônes à représentations de Saints: Saint-Georges et Quatre Saints dont Marie, le Christ Pantocrator et Saint-Nicolas. Travail grec.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 21 & 33 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #263

    Een zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk met drie recipiënten. Randschade aan het deksel.

    Une salière en faÏence de France à trois récipients. Dégats au couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #20

    Twee Afrikaanse hoogreliëfs van personages.

    Deux haut-reliefs africaines de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #141

    Een paar houten beelden. Yoruba (Nigeria).

    Une paire de statues en bois. Yoruba, Niger.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 102 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #184

    “De wijnproever”. Olieverf op doek. Gesigneerd “Channings”.

    “Le dégustateur”. Huile sur toile. Signée Channings.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #264
    Lampereur

    “Straatzicht te Luik.” Aquarel op karton. Gesigneerd.

    ”Scène de rue à Liège”. Une aquarelle sur carton. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #386

    Een Afrikaanse houten drum. Vermoedelijk Senegalees.

    Tambour africain en bois. Probablement Sénégal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h; 85 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #183

    Een gefineerde pendule, versierd met marquetterie. Einde XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.

    Une pendule en bois de placage, décoration de marqueterie. Fin XIXème siècle. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #303

    Drie iconen: Johannes de Theoloog, Christus als aartsengel Michael en de Aartsengel Michael. Recent werk.

    Trois icônes: Jean le théologien, le Christ en Archange et l’archange Michel. Travail contemporain.
    No longer available
    Online only
    Dim. ± 21 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #104
    Henri Seghers
    Period: 1823 - 1905

    “Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.

    ”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #222

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. D’après le XVIIième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More