Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar roodkoperen kandelaars, versierd met barokke dolfijnen in een fries. XIXe eeuw.

Een paar roodkoperen kandelaars, versierd met barokke dolfijnen in een fries. XIXe eeuw.

Une paire de candélabres en cuivre rouge, décoration de dauphins baroques dans la frise. XIXème siècle.
Online only
Dim. h: 27 cm
SKU: 2104200395.
Category: Koper.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #395
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #211

    Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.

    Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #265

    Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.

    Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #40

    Een messingen koebel met lederen riem.

    Une cloche à vache en laiton et ceinture en cuir.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 67 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #347

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #377

    Een lot van vier koperen waterketels.

    Lot de quatre bouilloires en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #271

    Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.

    Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #398

    Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #67

    Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.

    Deux chandeliers du XIXième siècle en laiton massif.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #121

    Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.

    Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #137

    Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.

    Un grand et un petit candélabre en laiton. Style Baroque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 & 61 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #34

    Een bonbonnière van geslepen kristal.

    Bonbonnière en cristal taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #61

    Een groene aardewerken vaas met een decor van takken en spelende kinderen.

    Vase en faïence verte à décor de branches et d’enfants jouant.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #6

    Een paar vol messingen appliques met telkens twee lichtarmen in de vorm van zwanen.

    Paire d’appliques en laiton massif avec chaque fois deux bras de lumière en forme de cygnes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    “De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.

    ”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #85
    Hütten

    “Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.

    ”Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #165

    Een lot van zes laat XIXe eeuwse sierborden met handgeschilderde decors en vergulde randen. 2 met randschilfer.

    Un lot de six assiettes, décors peints à la main et rebords dorés. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 - 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #149

    Een Chinese inkttekening op papier.

    Dessin en encre de Chine sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 55 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #150

    Drie porseleinen schotels met een rand in vlechtwerk. Centraal een bloemmotief en met vergulde details. Onderaan gemerkt: von Schierholz, Made in Germany.

    Trois plats en porcelaine, les ailes en motif tressé. Motif floral au centre et détails dorés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #318

    Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Un Guanyin en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #342
    Leon Brunin
    Period: 1861-1949

    “La lecture interrompue”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 20,5.
    Estimate: € 30 / 40
  • #329

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #270

    Een lot oude obligaties van de “Compagnie des Chemins de Fer Katanga-Dilolo-Léopoldville.

    Un lot d’anciennes obligations.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More