#475GhoumEen Ghoum, Iraans handgeknoopt tapijt.
A Ghoum, Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 234 x 333 cmEstimate: € 300 / 600 -
#208Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#204André De Man“Riviergezicht met dorpslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
“River view with village landscape”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#11Een lot uit de koloniale periode bestaande uit een glazen fles van Primus, leeg, een botervlootje van de Elisabethville, de voormalige Congoboot, een asbakje van de Compagnie Maritime Belge van Cerabel en een boek ‘Le Congo Belge en Images’.
A lot from the colonial period consisting of a glass bottle from Primus, empty, a butter dish from the Elisabethville, the former Congo boat, an ashtray from the Compagnie Maritime Belge by Cerabel, and a book 'Le Congo Belge en Images'.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#377Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.
A lot of 4 Italian porcelain figures including 3 dogs and a cat. 3 out of the 4 are marked.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#317Creil MontereauEen lot van 10 borden en 1 diep bord van Creil Montereau, met zwart-witte gravures van stadsgezichten, 19e eeuw, versierd met florale randen in neoklassieke stijl.
A lot of 10 plates and 1 deep plate from Creil Montereau, with black and white engravings of cityscapes, 19th century, decorated with floral borders in neoclassical style.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#235Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#207Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#651Een polychrome Murano papegaai.
A polychrome Murano parrot.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#273Hergé2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
#54Een antiek houten handwaaier met floraal decor en Chinese lak. Eind 18e eeuw.
An antique wooden hand fan with floral decor and Chinese lacquer. Late 18th century.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 80 / 120