#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#506Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#678Een bronzen art-deco vrouwenprofiel op marmeren voet.
A bronze art-deco women's profile on a marble base.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 400 / 500 -
#577StarluxEen lot van 15 loden Napoleontische soldaatjes, bestaande uit 13 Cavaleristen en 2 Infanteristen. Gemerkt Starlux.
A lot of 15 lead Napoleonic soldiers, consisting of 13 cavalrymen and 2 infantrymen. Marked Starlux.No longer availableDim. 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#232Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968“Vennelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marshland". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68,5 x 78,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#662Een albasten lampje, versierd met twee vogeltjes en een schelp. Met los kapje.
An alabaster lamp, adorned with two little birds and a seashell. With detachable shade.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#631B52 LencoPeriod: 1968Een vintage platenspeler, Lenco B52 MKII, idler-wheel aangedreven. In zijn originele metalen Lenco plint.
A vintage record player, Lenco B52 MKII, idler-wheel driven. In its original metal Lenco base.No longer availableDim. 15 x 37 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#675Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#654Een lot bestaande uit een blauw-wit Chinees porseleinen vaas en een cache-pot, met floraal decor.
A lot consisting of a blue and white Chinese porcelain vase and a cache-pot, both with floral decoration.No longer availableDim. 35,5 & 20 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 90 -
#455IsfahanEen Isfahan, Iraans handgeknoopt tapijt met floraal decor.
An Isfahan, Iranian hand-knotted carpet with floral design.No longer availableDim. 285 x 188 cmEstimate: € 100 / 150