Similar lots by type
-
#16
Een hangvitrine met één deur.
Une vitrine à suspendre avec une porte.No longer availableDim. 69 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#196
Een bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden in de gordel, versierd met verguld bronsbeslag en met marqueterie.
Bureau de style Louis XV à trois tiroirs en ceinture, décoré de garnitures en bronze doré et marqueterie.No longer availableDim. 81 x 134 x 73 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#336
Twee verschillende armstoelen, waarbij één in renaissancestijl met getorste stijlen en met liggende leeuwen in de armsteunen.
Deux différents fauteuils dont un de style renaissance aux montants torsadés et aux accoudoirs ornés de lions couchés.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#316
Een smeedijzeren wandconsole met een zwart marmeren blad.
Console en fer forgé à tablette en marbre noir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#296
Een eikenhouten hallbank in renaissancestijl, versierd met briefpanelen en plantenmotieven.
Un canapé d'entrée en chêne de style Renaissance, décoré en plis de parchemin et aux motifs végétaux.No longer availableDim. 135 x 142 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#86
Een eikenhouten kofferbank met gebeeldhouwde panelen en asymmetrisch opengewerkte rug. Vroeg XIXe eeuw.
Banc-coffre en chêne à panneaux sculptés et fond ajouré asymétrique. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 110 x 111 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#116
Een Bretoense boekenkast met twee gevitreerde deuren, versierd met gebeeldhouwde scènes.
Bibliothèque bretonne à deux portes vitrées, décorée de scènes sculptées.No longer availableDim. 106 x 123 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#346
Een paar fauteuils à la Reine in Lodewijk XVI-stijl. Goede staat, mooi recent bekleed.
Paire de fauteuils à la Reine de style Louis XVI. Bon état, récemment recouverts.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#326
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#156
Een rijkelijk uitgewerkte, wit- en goudgepatineerde eetkamer in Italiaanse Rococostijl, bestaande uit een breed buffet met bar, een grote wandspiegel, een vitrinekast, een tafel met zes stoelen en een staande lamp. Het decor gesigneerd C. Pellizzoni.
Une salle à manger de style rococo richement élaborée, patinée blanche et or, composée d'un large buffet avec bar, d'un grand miroir mural, d'une vitrine, d'une table avec six chaises et d'un lampadaire.No longer availableEstimate: € 2000 / 3000 -
#211
Een paar gebeeldhouwde hoge armstoelen in barokke stijl met gecanneerde rug en de zit bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils hauts en bois sculpté de style baroque. Dossiers et sièges cannés resp. recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#189Thonet, Vienna
Vier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.
Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#246
Een mahoniehouten commode met drie lade en een lade in doucine in Louis-Philippestijl. Met grijs marmeren blad.
Commode en acajou à trois tiroirs et un tiroir en doucine de style Louis-Philippe. Avec tablette en marbre gris.No longer availableDim. 102 x 131 x 57,5 cmEstimate: € 60 / 120 -
#172
Een groot tweeledig notenhouten buffet met onderaan vier paneeldeuren onder vier laden. Het opzet met centraal twee gevitreerde deuren met roosvenstertjes boven een lade en de kap gedragen door twee op de basis steunende zuiltjes met ionische kapitelen.
Un grand buffet en noyer à deux niveaux avec quatre portes à panneaux en bas sous quatre tiroirs. Le dessus avec deux portes en verre avec rosaces au-dessus d'un tiroir au centre et le capot soutenu par deux colonnes avec des chapiteaux ioniques soutenus sur la base.No longer availableDim. 280 x 216 x 75 cmEstimate: € 500 / 800 -
#66
Een eikenhouten tafel met vier balusterpoten, versierd met acanthusbladeren en in verbinding.
Une table en chêne à quatre pieds balustre, décorée de feuilles d'acanthe et en liaison.No longer availableDim. 130 x 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#206
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan.
Une armoire en chêne à deux portes avec trois tiroirs en bas.No longer availableDim. 205 x 165 x 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#306
Een tafel/ bureau in Mechelse renaissancestijl met bijpassende stoel met gecanneerde zit en rug.
Une table / bureau de style Renaissance Malines avec chaise assortie avec siège et dossier cannelés.No longer availableDim. 115 x 78 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#39Albert De VreePeriod: °1942
“Kasteel Veldwyck”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 68/100 buiten de plaat.
Kasteel Veldwyck . Une gravure. Signée et numérotée 68/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#233
“Cowboy met bokkende paarden”. Een Italiaanse kunststof groep op houten sokkel. Naar ontwerp van A. Santini.
Cowboy avec des chevaux de tronçonnage . Un groupe italien en plastique sur une base en bois. Conçu par A. Santini.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#307Val St. Lambert
Een lot blauw gedubbeld en geslepen kristal, bestaande uit een soliflore met een verguld decor in een fries, een asbak en een vaas. Gemerkt met etiket en de soliflore en vaas gegraveerd onderaan.
Lot de cristal bleu doublé et taillé, composé d'un soliflore à décor doré dans une frise, d'un cendrier et d'un vase. Marqué avec étiquette et le soliflore et vase gravés au fond.No longer availableDim. h: 23 & 26 cm Ø: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#424Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘62.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Monogrammeé et datée ‘62.No longer availableDim. 26 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#546
Een zittende stenen Boeddha.
Bouddha assis en pierre sculpté.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#580
Een geelgouden herenring 18 K bezet met een solitaire diamant van ca 0,40 ct.
Une bague pour homme en or jaune 18 carats sertie d'un diamant solitaire d'environ 0,40 ct.No longer availableDim. 12,4 gEstimate: € 650 / 750 -
#123W. BironPeriod: °1889-?
Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van volksdansers. Gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore décoré de danseurs folkloriques. Marqué.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 150 / 170 -
#329
Een pique-fleur van geslepen kleurloos kristal. Bijgevoegd een kleine bonbonnière van groen glas. Beide vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Une pique-fleur de cristal incolore taillé. Comprend une petite bonbonnière de verre vert. Les deux vraisemblablement Val St. Lambert, mais non marqués.No longer availableDim. h: 17 & 8,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#367
Een art deco vaas van gesatineerd amberkleurig glas.
Un vase Art Déco en verre ambré satiné.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#77B.R.C.
Een antieke messingen acetyleenlamp. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à acétylène en laiton antique. Montée à l’électricité.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186
Gebombeerde tombeaucommode in Lodewijk XV-stijl met vijf laden. Mooie fineer van diverse houtsoorten, vergulde koperen monturen. Marmeren blad.
Commode tombeau bombée de style Louis XV à cinq tiroirs. Beau placage de bois divers, cadres en cuivre doré. Dessus en marbre.No longer availableDim. 89 x 134 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#593
Een balustervaas van Nankin-aardewerk, versierd met messingen monturen.
Un vase balustre en poterie de Nankin, décoré de cadres en laiton.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 120