#70Een lot boeken over schilderkunst.
A lot of books about painting.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#169Een vintage Italiaans porseleinen fruitschaal met varia fruit afgebeeld.
#103Een lot porseleinen borden met beschilderd rozendecor.
#187Een antiek Chinees boekje.
#192Een set van 2 porseleinen kandelaars gemerkt Capo Di Monte.
#84Een Chinees porseleinen lamp met afbeelding van een Oude Wijze. Vergulde details, label Garanti Doré.
#7Een lot van 12 vintage poppen met diverse types, kleding en grootte.
#21Een lot van 14 Chinees porseleinen borden .
A lot of 14 Chinese porcelain plates.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25