Other lots in this auction
-
#94
“Kinderportret met vanitas”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Geerink-Cuup. Datum: Anno 1649.
Portrait d'enfant avec vanité . Huile sur toile. Porte une signature: Geerink-Cuup. Date: Anno 1649.No longer availableOnline onlyActive bid: 300.00 €Dim. 100 x 70 cmEstimate: € 900/1200 -
#195
Een geglazuurd aardewerken wijwatervat in de vorm van Christus aan het kruis.
Un bénitier glaçuré en faïence sous forme d’un Christ et crucifix.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#111
Een gesculpteerd ivoren Christus. XIXe eeuw.
Un Christ en ivoire sculpté. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#188
Een barometer in houten kast.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 94 cmEstimate: € 30/50 -
#127
Lot boeken, diverse themas. “Pasicrisie belge, recueil général de la Jurisprudence des Cours de Belgique”. 1865, 1880, 1886-88, 1929. Elias, “het civilisatieproces, sociogenetische en psychogenetische onderzoekingen”. Ed. Het Spectrum 1982. En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#70
“Boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 19 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#57Jaak GorusPeriod: 1901 - 1981
“Landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Paysage”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 3,5 x 7,5 cmEstimate: € 20/25 -
#181
Vier diverse vazen van Chinees porselein.
Quatre vases différents en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 36 cm 2 van 26 cm en 20 cmEstimate: € 50/80 -
#21
Een blauw en witte Delftse schenkkan en twee hoornvaasjes van Hollands aardewerk in Delftse stijl.
Verseuse en bleu de Delft et deux cornets en faïence hollandaise.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 39 & 25 cmEstimate: € 20/25 -
#6
Een non met wassen gezicht en handjes. Onder stolp. XIXe eeuw.
Nonne à visage et mains en cire. Sous globe.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 25/35 -
#37Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Visser onder een knotwilg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/50 buiten de plaat.
“Pêcheur sous une saule”. Eau forte. Signée et numérotée 9/50 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#176
“Vlakken”. Een geëmailleerde plaquette. Draagt monogram.
”Surfaces”. Une plaquette émaillée. Porte un monogramme.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 15,5 x 20 cmEstimate: € 100/140