Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.

Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.
Online only
Dim. h: 40 cm
SKU: 2608200155.
Auction day: 26 August 2020 20:00
Catalogue #155
Estimate: € 80 / 120

  • #57
    Jaak Gorus
    Period: 1901 - 1981

    “Landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Paysage”. Eau forte. Signée hors planche.
    Online only
    Dim. 3,5 x 7,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #25
    Sun Top

    Een verrekijker in etui.

    Binoculaires dans l’étui.
    Online only
    Dim. 7 x 35 mm
    Estimate: € 20 / 25
  • #95

    Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #24

    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #26

    Een opengewerkt mandje en een kistje van verzilverd metaal, een 800‰ zilveren doopbekertje en een tinnen siervaasje.

    Corbeille ajourée et coffret en métal argenté, ainsi qu’un gobelet de naissance en argent 800/1000 et un petit vase en étain.
    Online only
    Dim. h: 4, 8 & 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #75

    Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.

    Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.
    Online only
    Dim. h: 42 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 50
  • #104

    Een fractie gepetrifieerd hout.

    Fraction de bois pétrifié.
    Online only
    Dim. 19 x 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #194

    Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.

    Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #41

    Een trompe-l’oeuil voorzet, opgebouwd uit antieke boekenruggen.

    Fronton en trompe l’oeil construit de dos de livres.
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #13

    Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.

    Rumtopf allemand en faïence.
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #93
    Feiynen

    La lecture interdite . Huile sur toile. Signée. D'après une oeuvre de Karel Ooms.
    Online only
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #81
    Malo (?)

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte . Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 75 / 100

Online-Only veiling van 26 augustus 2020

26 August 2020 20:00