Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Een paar siervazen in Lodewijk XVI-stijl van meerkleurig porselein, gedecoreerd met twee handgeschilderde romantische sanguine-afbeeldingen in twee cartouches op kobaltblauwe fond. Onderaan apocrief merk van Sèvres.

Een paar siervazen in Lodewijk XVI-stijl van meerkleurig porselein, gedecoreerd met twee handgeschilderde romantische sanguine-afbeeldingen in twee cartouches op kobaltblauwe fond. Onderaan apocrief merk van Sèvres.

Paire de vases couverts de style Louis XVI en porcelaine. Décor de paysages et de personnages en sanguine dans des cartouches sur fond bleu cobalt. Marque apocryphe de Sèvres sous les bases.
Dim. h: 42 cm
SKU: 2508150168.
Category: Porselein.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 300 / 500
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #713

    Een zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een interieur.

    Pot à onguent en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un intérieur.
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #377

    Een paar flesjes van meerkleurig en verguld porselein, versierd met vogeltjes. Naar het Sèvresporselein. Kleine schilfer aan één van de voetjes.

    Paire de flacons en porcelaine polychrome et doré, décorés d’oiseaux. D’après les exemples de Sèvres. Petit éclat à l’un des pieds.
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #601

    Een grote schotel van Imariporselein. Achteraan gemerkt. XIXe eeuw.

    Grand plat en porcelaine polychrome d’Imari. Marque au verso. Début du XIXe siècle.
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #759
    Limoges

    Een uitgebreid eetservies van meerkleurig porselein met een gestileerd bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Grand service à dîner en porcelaine polychrome décoré de fleurs stylisées. Marque au verso.
    Estimate: € 100 / 150
  • #603

    Een kind met een karper van meerkleurig Chinees porselein.

    Enfant tenant un carpe en porcelaine de Chine polychrome.
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #731

    Een paar theebussen van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.

    Paire de boîtes à thé en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc.
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #688

    Drie Chinese wijzen van meerkleurig porselein in een een glazen presenteervitrine.

    Trois sages chinois en porcelaine polychrome dans une vitrine de présentation. Travail chinois.
    Estimate: € 90 / 120
  • #651

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #486

    Een paar Chinese tuinstoelen van Celadonporselein.

    Paire de tabourets de jardin chinois en porcelaine de couleur céladon.
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #373

    Twee dekselvaasjes van Imariporselein op een houten sokkeltje. Schade aan één van de deksels en enkele restauraties.

    Deux vases couverts en porcelaine d’Imari sur socles en bois. Dégât à l’un des couvercles et quelques restaurations.
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #707

    Een theepot van Chinees porselein, versierd met een decor van Geisha’s en Chinese tekens achteraan.

    Théière en porcelaine de Chine décorée de geisha et de calligraphie chinoise.
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #161
    Volkstedt - Rudolstadt

    “De visite” & “Hofmakerij”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt

    “La visite” et “La séduction”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous les bases.
    Estimate: € 60 / 80
  • #613

    Een groep van meerkleurig Chinees porselein met een voorstelling van twee HoHo-broers.

    Groupe en porcelaine de Chine polychrome représentant les frères Ho-Ho.
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #338

    Een tête-à-tête van kobaltblauw en verguld porselein in de geest van Sèvres.

    Tête-à^tête en porcelaine bleue cobalt dans le goût de Sèvres.
    Estimate: € 280 / 320
  • #87

    “Meisje met hoed”. Een beeldje van meerkleurig geglazuurd porselein. Italiaans werk.

    “Fille au chapeau”. Statuette en porcelaine polychrome. Travail italien.
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #638

    Een dekseldoos van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt met stempel. Randschade.

    Boîte couverte en porcelaine de Chine polychrome décorée de fleurs et des antiquités. Cachet sous la base. Usures au bord.
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #333

    Een fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een vissendecor.

    Aquarium ou jardinière en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de poissons.
    Dim. ø: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496

    Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.

    Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen bezet met parels.

    Broche en or jaune 18 ct et une paire de boucles d’oreilles assortie serties de perles.
    Dim. 6,26 g
    Estimate: € 130 / 200
  • #687

    Een bolle vaas van Chinees porselein met een decor van twaalf eksters op bloeiende takken. Onderaan gemerkt.

    Vase sphérique en porcelaine de Chine au décor de douze pies sur des branches fleuries. Marque sous la base.
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #78

    Twee grote en twee kleine beeldjes van een dame en een heer. De kleinste onderaan gemerkt en met kleine beschadiging.

    Deux grands et deux petites statuettes d’une dame et d’un homme. Les plus petites avec marque et petit dégât.
    Dim. h: 26 & 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #437

    Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan het deksel. XIXe eeuw.

    Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral. Marque sous la base. Petist éclat au couvercle. XIXe siècle.
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #147
    Sitzendorf

    Twee beeldjes van een jongen en een meisje met bloemen van polychroom porselein Beiden onderaan gemerkt. Gaaf.

    Deux statuettes d’un garçon et d’une fille aux fleurs en porcelaine polychrome. Marquées sous les bases.
    Estimate: € 60 / 80
  • #691

    Een tuinstoel van blauw en wit Chinees porselein met landschapsdecors en op een houten sokkel.

    Tabouret de jardin en porcelaine bleue et blanche au décor de paysages et sur socle en bois. Travail chinois.
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #464

    Een reeks van dertien ingelijste prenten van ‘La Mode illustréé”.

    Suite de treize estampes encadrées de “La Mode Illustrée”.
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    Een sobere grenenhouten koffer. Omstreeks 1900.

    Coffre en sapin. Vers 1900.
    Dim. b: 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #355

    Een 18 karaats wit en geel gouden trouwring. We voegen er een 18 karaats geel gouden trouwring aan toe.

    Alliance en or jaune et blanc 18 ct. Ainsi qu’une alliance en or jaune 18 ct.
    Dim. 4,61 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #447
    Franklin Mint

    Een serie van vierentwintig kleine kruidenpotjes van meerkleurig porselein. Klein letsel.

    Suite de vingt-quatre petits pots aux herbes en porcelaine polychrome. Petit dégât.
    Estimate: € 25 / 50
  • #222
    Joseph Théodore Coosemans
    Period: 1828 - 1904

    “Landschap te Bosvoorde”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.

    “Paysage à Boisfort”. Huile sur panneau. Monogrammé.
    Dim. 33 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #561

    “Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een groep van mat glas.

    “Phoques et un ours polaire”. Groupe en verre dépoli.
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #55

    Een halssnoer en oorbellen van citrine.

    Collier et boucles d’oreilles en citrine.
    Estimate: € 150 / 250
  • #48

    Een Madonna met Kind van was onder glazen stolp.

    Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe.
    Estimate: € 20 / 25
  • #740

    Een lot van negen verschillende horloges.

    Lot de neuf montres différentes.
    Estimate: € 100 / 150
  • #206

    Grote mahoniehouten breakfrontboekenkast. Latwerk in George III-stijl. Opgebouwd in drie delen met telkens twee beglaasde deuren bovenaan. De zijkasten met telkens twee volle deuren onderaan, het centraal gedeelte met onderaan twee kleine laden boven drie grote laden. Engels werk, XIXde eeuw.

    Grande bibliothèque breakfront. Trois éléments, chaque fois à deux portes vitrées à croisillons de style George III. Les éléments des côtés chaque fois à deux portes pleines vers le bas, la partie centrale à deux petits et trois grands tiroirs. Angleterre, XIXe siècle.
    Dim. H. 230 cm. B. 355 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #369
    H. Alti

    “Stilleven met kreeft”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.

    “Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.
    Dim. 47 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #622
    Chief Z.O. Oloruntoba

    “The Gods of iron and thunder”. Gemengde techniek op doek.

    “The gods of iron and thunder”. Technique mixte sur toile.
    Dim. 98 x 79 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More