#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#234Val Saint LambertTwee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
#29Een bronzen plaquette van een bebaarde man, niet gesigneerd.
#105Val Saint-LambertEen vintage design kristallen vaasje, onderaan gemerkt.
#93Een biscuit beeldje met de melkboerin en haar hondenkar. Kleine letsels. Niet gemerkt.
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#255Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.