#89
Twee kleine vergulde metalen beeldjes van een jong musicerend koppel gezeten op onyxen zuiltjes met vergulde ionische kapitelen. XIXde eeuw.
Deux petites statuettes en métal doré représentant un jeune couple de musiciens assis sur des colonnes en onyx à chapiteaux ioniques dorés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. H. 17,5 cmEstimate: € 50/80 -
#279Atlas Editions
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/35 -
#249
Een lot kleurloos glazen sierstukjes.
#147Val Saint Lambert
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.
#66
Drie Afrikaanse houten beelden.
#125Kaiser Porzellan
Deux vases en porcelaine différents à décor 'Yokohama'. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 30 & 45 cmEstimate: € 40/60 -
#106
Drie vissen van gekleurd Muranoglas.
#116
Twee verschillende rood koperen koffiekannen. Eén zonder deksel.
#21
Een paar messingen kandelaars.
#250
Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 20/25 -
#85Val Saint-Lambert
#79
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 80/100