Other lots in this auction
-
#138Een art-deco dessertservies bestaande uit 40 stuks en gemerkt VW Czechoslovakia waarvan een theepot, een melk- en een suikerpot, een schaal, 12 dessertborden, 12 ondertassen en 12 tassen waarvan 3 met een haarlijnscheurtje. Hierbij gevoegd een verzilverde suikertang uit dezelfde periode.
An Art Deco dessert set consisting of 40 items, marked VW Czechoslovakia, including a teapot, a milk and sugar pot, a bowl, 12 dessert plates, 12 saucers, and 12 cups, 3 of which have a hairline crack. Also included is a silver-plated sugar tong from the same period.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#146Een coupe van Karlsbader porselein, drie polychroom gedecoreerde eierdopjes en een glazen pint met deksel van porselein en tin, versierd met paardenkop.
A Karlsbad porcelain coupe, three polychrome decorated egg cups, and a glass pint with a porcelain and tin lid, decorated with a horse's head.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#188Een wandlicht met koperen montuur, een knobbelvaasje en een schotel met landschap van blauw en wit aardewerk naar Delfts voorbeeld.
A wall light with a copper frame, a bulbous vase, and a dish with a blue and white landscape made of Delft-inspired earthenware.No longer availableOnline onlyDim. H. 28 cmEstimate: € 50 / 75 -
#170Een oud tafellampje in albast en koper, de elektrische kabel dient vernieuwd te worden. Met kanten kap.
An old table lamp in alabaster and copper, the electrical cable needs to be replaced. With a lace shade.No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 10 / 20 -
#145Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.
Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Een houten vitrinehangkastje, 2 deurs en 2 schabben.
A wooden display hanging cabinet, 2 doors and 2 shelves.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 58 x 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#182Een zwart olielampje van steengoed en een roze metalen mand.
A black earthenware oil lamp and a rose metal basket.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 20 / 30 -
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74Een messingen inktpot met porseleinen potjes intact. Omstreeks 1900.
A brass inkwell with intact porcelain pots. Circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Een tafellamp in albast uit de tweede helft van de vorige eeuw in 2 delen.
A table lamp in alabaster from the second half of the previous century in 2 parts.No longer availableOnline onlyDim. h 50 x Ø 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#8Val Saint LambertEen kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en roze in de massa, draagt een monogram en een kroon, meerdere kleine schilferschades.
A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and pink in the mass, bears a monogram and a crown, multiple small chips.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x Ø 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#234Val Saint LambertTwee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 25 / 35

